::. Zwolnienie z banku

Witam,
zwolnili mnie z pracy za brak realizacji planów sprzedażowych. Zaczynam etap poszukiwania pracy, jak wytłumaczyć i jak odpowiedzieć przyszłemu pracodawcy kiedy padnie pytanie o powody rozstania z poprzednim pracodawcą? Chciałabym dobrze wypaść i nie zrazić przyszłego pracodawcy. Nie ukrywam, że od kiedy szukałam pracę minęło dobrych klika lat, a od tego czasu bardzo dużo się zmieniło. Dodam, że byłam zatrudniona prawie 4 lata w bankowości, wykonywałam plany sprzedażowe, niestety ostatnimi czasy bardzo zraziłam się do metod pracy, sposobu w jaki jest egzekwowanie wykonywanie obowiązków, moje wykonania spadły, zero motywacji, wypalenie. Byłam bardzo lojalnym pracownikiem, odpowiedzialnym, natomiast zmiana dyrektora i nowe rządy spowodowały zwolnienia kilku pracowników w ostatnim m-cu z dnia na dzień i zastępowanie ich nowymi „młodymi”. To nie jest moja pierwsza praca, staż łączny to 10 lat i pierwszy raz w życiu spotkałam się z taką sytuacją. Bardzo proszę o poradę i pomoc, dziękuje.

Witaj,
rzeczywiście sytuacja jest trudna i raczej nie warto obnosić się na rozmowie o pracę ze spadkiem motywacji.
To co napisałaś : „Byłam bardzo lojalnym pracownikiem, odpowiedzialnym, natomiast zmiana dyrektora i nowe rządy spowodowały zwolnienia kilku pracowników w ostatnim m-cu z dnia na dzień i zastępowanie ich nowymi „młodymi”.” jest dobrze brzmiącym powodem.

Natomiast jeśli jest tak jak piszesz (a wiem,  że tak jest) może być Ci trudno znaleźć nową pracę w bankowości, bo coraz częściej jest to zajęcie typu „pierwsza praca”. I Twoja kandydatura może w ogóle nie być brana pod uwagę.

Dlatego zachęcam Cię do rozejrzenia się po rynku szerzej, by sprawdzić co możesz robić poza bankowością.


Życzę powodzenia!


Zaproszenie do Akademii Bogatego Człowieka


Zapraszam Cię do Akademii Bogatego CzłowiekaSkoro dotarłeś aż tutaj, zapraszam Cię do dokonania jeszcze jednego odkrycia. Za chwilę (jeszcze przed oficjalną premierą) otrzymasz link do naszego najnowszego projektu. Dzięki niemu znajdziesz odpowiedzi na pytania: jak mądrzej zarabiać, jak zdobyć lepszą pracę, jak awansować i dostać podwyżkę, jak odkryć i zrealizować własne pomysły na biznes, jak monetyzować swoją wiedzę, jak zacząć skutecznie inwestować i zarządzać zarobionymi pieniędzmi i co najważniejsze: jak prowadzić bogate życie.
Akademia Bogatego Człowieka, bo o niej piszę, to społeczność pozytywnych ludzi, którzy wierzą, że prowadzenie bogatego życia to wynik decyzji i konsekwentnego działania, a nie tylko ilości zarabianych pieniędzy. Ponieważ czytasz mojego bloga, z pewnością zależy Ci na tym aby więcej zarabiać, znaleźć pomysł na dochodowy biznes, zacząć inwestować i cieszyć się bogatym życiem.
W Akademii Bogatego Człowieka premiujemy ludzi potrafiących się zaangażować i podejmować szybkie decyzję. Dlatego też zapisz się na listę informacyjną AKADEMII BOGATEGO CZŁOWIEKA, jeszcze przed jej oficjalna premierą.

Tak, jestem zainteresowany Akademią Bogatego Człowieka


Dodaj komentarz

Pobierz Bezpłatny Kurs Na Temat Skutecznej Rekrutacji i...Daj Się Dobrze Zatrudnić

Email:
Imię:
Zgadzam się z polityką prywatnościGwarantuję Ci 100% prywatności. Wiadomości ode mnie otrzymuje już ponad 6700 osób.


* otrzymasz również dostęp do Biuletynu Dyrektora Personalnego oraz nagrań audio na temat budowania kariery