::. Znajdź w końcu pracę!

ebook Angelika Śniegocka

Nie mogę znaleźć pracy!

Jakże często dostaję takie maile: Angeliko, ratuj! Może to jest także Twój głos.

Prawda jest taka, że nie mogę iść z Tobą na rozmowę o pracę i szeptać Ci do ucha co masz mówić. Nie mogę tego także zrobić za Ciebie. Ale postanowiłam zrobić dla Ciebie coś więcej – przygotować Cię do prawie każej rozmowy rekrutacyjnej jeszcze zanim pójdziesz na rozmowę.

Kiedy zdobędziesz mieć już tą pewność siebie wynikającą ze świadomości tego, że wiesz co i jak mówić, naprawdę nie będę Ci już do niczego potrzebna. Bo wszystko będziesz umiał już sam.

E -booki „Rozmowa rekrutacyjna dla wygranych” cz.I i cz.II to prosty system, który pokazuje Ci jak krok po kroku przygotować się do rozmowy. Co robią Ci, którzy dostają pracę. Jakich pytań spodziewać się na rozmowie i jak na nie odpowiadać, aby było dobrze.

Poznaj sposób myślenia rekrutujących od osoby, dla której odpytywanie kandydatów na rozmowach to chleb powszedni. Czyli z pierwszej ręki. To unikatowa wiedza, której nie dostaniesz za darmo w internecie.

W II części e-booka znajdziesz odpowiedzi na prawie wszystkie pytania rekrutujących. A jeśli jesteś świeżo upieczonym absolwentem, to mam dla Ciebie coś specjalnego.

I to wszystko na ponad 200 stronach!

200 stron wiedzy, dwa e-booki w cenie jednego, tylko TERAZ!
 
Poznaj unikalną propozycję, która może rozwiązać wszystkie Twoje problemy z poszukiwaniem pracy!
Pośpiesz się, bo oferta jest limitowana!

Zaproszenie do Akademii Bogatego Człowieka


Zapraszam Cię do Akademii Bogatego CzłowiekaSkoro dotarłeś aż tutaj, zapraszam Cię do dokonania jeszcze jednego odkrycia. Za chwilę (jeszcze przed oficjalną premierą) otrzymasz link do naszego najnowszego projektu. Dzięki niemu znajdziesz odpowiedzi na pytania: jak mądrzej zarabiać, jak zdobyć lepszą pracę, jak awansować i dostać podwyżkę, jak odkryć i zrealizować własne pomysły na biznes, jak monetyzować swoją wiedzę, jak zacząć skutecznie inwestować i zarządzać zarobionymi pieniędzmi i co najważniejsze: jak prowadzić bogate życie.
Akademia Bogatego Człowieka, bo o niej piszę, to społeczność pozytywnych ludzi, którzy wierzą, że prowadzenie bogatego życia to wynik decyzji i konsekwentnego działania, a nie tylko ilości zarabianych pieniędzy. Ponieważ czytasz mojego bloga, z pewnością zależy Ci na tym aby więcej zarabiać, znaleźć pomysł na dochodowy biznes, zacząć inwestować i cieszyć się bogatym życiem.
W Akademii Bogatego Człowieka premiujemy ludzi potrafiących się zaangażować i podejmować szybkie decyzję. Dlatego też zapisz się na listę informacyjną AKADEMII BOGATEGO CZŁOWIEKA, jeszcze przed jej oficjalna premierą.

Tak, jestem zainteresowany Akademią Bogatego Człowieka


Pobierz Bezpłatny Kurs Na Temat Skutecznej Rekrutacji i...Daj Się Dobrze Zatrudnić

Email:
Imię:
Zgadzam się z polityką prywatnościGwarantuję Ci 100% prywatności. Wiadomości ode mnie otrzymuje już ponad 6700 osób.


* otrzymasz również dostęp do Biuletynu Dyrektora Personalnego oraz nagrań audio na temat budowania kariery