::. Znajdź w końcu pracę!

ebook Angelika Śniegocka

Nie mogę znaleźć pracy!

Jakże często dostaję takie maile: Angeliko, ratuj! Może to jest także Twój głos.

Prawda jest taka, że nie mogę iść z Tobą na rozmowę o pracę i szeptać Ci do ucha co masz mówić. Nie mogę tego także zrobić za Ciebie. Ale postanowiłam zrobić dla Ciebie coś więcej – przygotować Cię do prawie każej rozmowy rekrutacyjnej jeszcze zanim pójdziesz na rozmowę.

Kiedy zdobędziesz mieć już tą pewność siebie wynikającą ze świadomości tego, że wiesz co i jak mówić, naprawdę nie będę Ci już do niczego potrzebna. Bo wszystko będziesz umiał już sam.

E -booki „Rozmowa rekrutacyjna dla wygranych” cz.I i cz.II to prosty system, który pokazuje Ci jak krok po kroku przygotować się do rozmowy. Co robią Ci, którzy dostają pracę. Jakich pytań spodziewać się na rozmowie i jak na nie odpowiadać, aby było dobrze.

Poznaj sposób myślenia rekrutujących od osoby, dla której odpytywanie kandydatów na rozmowach to chleb powszedni. Czyli z pierwszej ręki. To unikatowa wiedza, której nie dostaniesz za darmo w internecie.

W II części e-booka znajdziesz odpowiedzi na prawie wszystkie pytania rekrutujących. A jeśli jesteś świeżo upieczonym absolwentem, to mam dla Ciebie coś specjalnego.

I to wszystko na ponad 200 stronach!

200 stron wiedzy, dwa e-booki w cenie jednego, tylko TERAZ!
 
Poznaj unikalną propozycję, która może rozwiązać wszystkie Twoje problemy z poszukiwaniem pracy!
Pośpiesz się, bo oferta jest limitowana!

Skorzystaj z wyjątkowej okazji


"Rozmowa kwalifikacyjna, O czym nie wiedzą kandydaci do pracy, czyli sekrety rekrutujących ", wydanie drugie - Angelika Śniegocka - Wydawnictwo Helion
Zamów egzemplarz autorski książki z autografem i bonem rabatowym na sesje coachingu kariery z autorką
Tylko przez krótki czas, możesz stać się właścicielem autorskiego egzemplarza mojej książki, wraz ze spersonalizowanym autografem, bezpłatną wysyłką na terenie Polski i bonem w wysokości 100 zł na sesje coachingu kariery ze mną.