::. Czy złota recepta na sukces istnieje?

www.RozmowaRekrutacyjna.plMyślę, że najczęstszym błędem kandydatów przygotowujących się do rozmowy rekrutacyjnej jest to, że szukają oni złotej recepty na sukces. Kupują poradniki i oczekują, że nie tylko znajdą w nim pytania, jakie pojawiają się na rozmowie, ale także gotowe odpowiedzi na nie. Jest to poszukiwanie świętego Graala, bo gotowe odpowiedzi nie istnieją.

 

Jeśli znajdziesz poradnik, który udziela gotowych odpowiedzi, od razu wyrzuć go do kosza.  Jest bezużyteczny! Odpowiedzi na trudne pytania, które pasują dla każdego kandydata, są z zasady złymi odpowiedziami. Wyobraź sobie na przykład sytuację, że słyszysz pytanie: „Jak zapatruje się Pani na rutynę w pracy?”. Czy wiesz jaka odpowiedź jest „prawidłowa”, jeśli nie wiesz o jaką pracę stara się kandydat i jakie ma wcześniejsze doświadczenia zawodowe?

 

„Prawidłowa odpowiedź”, to odpowiedź osadzona w Twoim życiorysie i nawiązująca zarazem do oczekiwań pracodawcy. Jak się zapewne domyślasz, nie ma takiego poradnika na świecie, w którym możliwe byłoby opisanie tych dwóch zmiennych dla każdego czytelnika z osobna.

 

Zamiast więc czekać na gotowca, zamów mój darmowy kurs, który krok po kroku pokaże Ci jak przygotować się do rozmowy o pracę.

Skorzystaj z wyjątkowej okazji


"Rozmowa kwalifikacyjna, O czym nie wiedzą kandydaci do pracy, czyli sekrety rekrutujących ", wydanie drugie - Angelika Śniegocka - Wydawnictwo Helion
Zamów egzemplarz autorski książki z autografem i bonem rabatowym na sesje coachingu kariery z autorką
Tylko przez krótki czas, możesz stać się właścicielem autorskiego egzemplarza mojej książki, wraz ze spersonalizowanym autografem, bezpłatną wysyłką na terenie Polski i bonem w wysokości 100 zł na sesje coachingu kariery ze mną.

Dodaj komentarz