::. Czy złota recepta na sukces istnieje?

www.RozmowaRekrutacyjna.plMyślę, że najczęstszym błędem kandydatów przygotowujących się do rozmowy rekrutacyjnej jest to, że szukają oni złotej recepty na sukces. Kupują poradniki i oczekują, że nie tylko znajdą w nim pytania, jakie pojawiają się na rozmowie, ale także gotowe odpowiedzi na nie. Jest to poszukiwanie świętego Graala, bo gotowe odpowiedzi nie istnieją.

 

Jeśli znajdziesz poradnik, który udziela gotowych odpowiedzi, od razu wyrzuć go do kosza.  Jest bezużyteczny! Odpowiedzi na trudne pytania, które pasują dla każdego kandydata, są z zasady złymi odpowiedziami. Wyobraź sobie na przykład sytuację, że słyszysz pytanie: „Jak zapatruje się Pani na rutynę w pracy?”. Czy wiesz jaka odpowiedź jest „prawidłowa”, jeśli nie wiesz o jaką pracę stara się kandydat i jakie ma wcześniejsze doświadczenia zawodowe?

 

„Prawidłowa odpowiedź”, to odpowiedź osadzona w Twoim życiorysie i nawiązująca zarazem do oczekiwań pracodawcy. Jak się zapewne domyślasz, nie ma takiego poradnika na świecie, w którym możliwe byłoby opisanie tych dwóch zmiennych dla każdego czytelnika z osobna.

 

Zamiast więc czekać na gotowca, zamów mój darmowy kurs, który krok po kroku pokaże Ci jak przygotować się do rozmowy o pracę.


Zaproszenie do Akademii Bogatego Człowieka


Zapraszam Cię do Akademii Bogatego CzłowiekaSkoro dotarłeś aż tutaj, zapraszam Cię do dokonania jeszcze jednego odkrycia. Za chwilę (jeszcze przed oficjalną premierą) otrzymasz link do naszego najnowszego projektu. Dzięki niemu znajdziesz odpowiedzi na pytania: jak mądrzej zarabiać, jak zdobyć lepszą pracę, jak awansować i dostać podwyżkę, jak odkryć i zrealizować własne pomysły na biznes, jak monetyzować swoją wiedzę, jak zacząć skutecznie inwestować i zarządzać zarobionymi pieniędzmi i co najważniejsze: jak prowadzić bogate życie.
Akademia Bogatego Człowieka, bo o niej piszę, to społeczność pozytywnych ludzi, którzy wierzą, że prowadzenie bogatego życia to wynik decyzji i konsekwentnego działania, a nie tylko ilości zarabianych pieniędzy. Ponieważ czytasz mojego bloga, z pewnością zależy Ci na tym aby więcej zarabiać, znaleźć pomysł na dochodowy biznes, zacząć inwestować i cieszyć się bogatym życiem.
W Akademii Bogatego Człowieka premiujemy ludzi potrafiących się zaangażować i podejmować szybkie decyzję. Dlatego też zapisz się na listę informacyjną AKADEMII BOGATEGO CZŁOWIEKA, jeszcze przed jej oficjalna premierą.

Tak, jestem zainteresowany Akademią Bogatego Człowieka


Dodaj komentarz

Pobierz Bezpłatny Kurs Na Temat Skutecznej Rekrutacji i...Daj Się Dobrze Zatrudnić

Email:
Imię:
Zgadzam się z polityką prywatnościGwarantuję Ci 100% prywatności. Wiadomości ode mnie otrzymuje już ponad 6700 osób.


* otrzymasz również dostęp do Biuletynu Dyrektora Personalnego oraz nagrań audio na temat budowania kariery