::. Zapisy ruszyły!

Zapisz się na kurs internetowy "Od Zera Do Managera" i zacznij więcej zarabiać!

Ostatnie tygodnie były dla mnie okresem naprawdę morderczej pracy. Spędzałam przed komputerem 12-14 godzin dziennie przez 7 dni w tygodniu.

Ale UDAŁO SIĘ!

Kiedy 9 stycznia udostępniłam Ci Raport Specjalny zawierający unikalną wiedzę na temat budowania kariery, nie myślałam, że w ciągu 14 dni skorzysta z niego 1656 Czytelników!

Potem udostępniłam Ci premierowe nagrania wideo na temat przepisu na sukces na rynku pracy. W ciągu ostatnich 5 dni oglądnęło je ponad 715 osób.

Wszystko do ostatniej chwili stało pod znakiem zapytania, ale dopięłam swego!

Dzisiaj 25 stycznia 2011 roku z dumą mogę ogłosić, że udostępniam Ci kluczowe narzędzie niezbędne do osiągnięcia przez Ciebie sukcesu na rynku pracy.

Wyobraź sobie, że masz silną pozycję na rynku pracy. Taką, że headhunterzy sami się z Tobą kontaktują, by zainteresować Cię ofertami pracodawców. Taką, że pracodawcy są Ci wdzięczni za to, że chcesz u nich pracować. Taką, że masz luksus wyboru, czy przyjąć jakąś ofertę pracy czy ją odrzucić.

Twoje CV zaczyna być wyławiane spośród dziesiątków innych i nagle okazuje się, że 50% pracodawców zwraca uwagę na Twoją aplikację i zaprasza Cię na rozmowę!

Wielu z nich przekonasz do siebie podczas rozmowy kwalifikacyjnej… stosując pewne strategie marketingu personalnego, które Ci proponujemy.

Twoje wynagrodzenie zacznie rosnąć. O 50%… o 80%… o 100%, zależnie od tego, jak wiele serca włożysz we wdrożenie naszych porad.

Tak, to wszystko jest możliwe.

Prowadząc przez wiele lat rekrutacje widziałam jak wielu kandydatów mogłoby szybko znaleźć odpowiednią dla siebie pracę GDYBY tylko potrafili oni skorzystać z nadarzających się okazji i wydobyli cały potencjał jaki w nich z pewnością tkwi. Tak jak w Tobie.

Od dzisiaj Ty równiez możesz sprawdzić, co robią profesjonaliści kiedy chcą zmienić pracę i zwiększyć swoje wynagrodzenie.

Od TERAZ klucz do kariery jest w Twoich rękach:

Klucz do Twojej Kariery

Pozdrawiam i życzę Ci wielu sukcesów zawodowych i finansowych,

Angelika Śniegocka

PS Z pewnością wiesz, że najlepsze okazje najszybciej znikają. Ta również.

Skorzystaj z wyjątkowej okazji


"Rozmowa kwalifikacyjna, O czym nie wiedzą kandydaci do pracy, czyli sekrety rekrutujących ", wydanie drugie - Angelika Śniegocka - Wydawnictwo Helion
Zamów egzemplarz autorski książki z autografem i bonem rabatowym na sesje coachingu kariery z autorką
Tylko przez krótki czas, możesz stać się właścicielem autorskiego egzemplarza mojej książki, wraz ze spersonalizowanym autografem, bezpłatną wysyłką na terenie Polski i bonem w wysokości 100 zł na sesje coachingu kariery ze mną.

Dodaj komentarz