::. Zapisy ruszyły!

Zapisz się na kurs internetowy "Od Zera Do Managera" i zacznij więcej zarabiać!

Ostatnie tygodnie były dla mnie okresem naprawdę morderczej pracy. Spędzałam przed komputerem 12-14 godzin dziennie przez 7 dni w tygodniu.

Ale UDAŁO SIĘ!

Kiedy 9 stycznia udostępniłam Ci Raport Specjalny zawierający unikalną wiedzę na temat budowania kariery, nie myślałam, że w ciągu 14 dni skorzysta z niego 1656 Czytelników!

Potem udostępniłam Ci premierowe nagrania wideo na temat przepisu na sukces na rynku pracy. W ciągu ostatnich 5 dni oglądnęło je ponad 715 osób.

Wszystko do ostatniej chwili stało pod znakiem zapytania, ale dopięłam swego!

Dzisiaj 25 stycznia 2011 roku z dumą mogę ogłosić, że udostępniam Ci kluczowe narzędzie niezbędne do osiągnięcia przez Ciebie sukcesu na rynku pracy.

Wyobraź sobie, że masz silną pozycję na rynku pracy. Taką, że headhunterzy sami się z Tobą kontaktują, by zainteresować Cię ofertami pracodawców. Taką, że pracodawcy są Ci wdzięczni za to, że chcesz u nich pracować. Taką, że masz luksus wyboru, czy przyjąć jakąś ofertę pracy czy ją odrzucić.

Twoje CV zaczyna być wyławiane spośród dziesiątków innych i nagle okazuje się, że 50% pracodawców zwraca uwagę na Twoją aplikację i zaprasza Cię na rozmowę!

Wielu z nich przekonasz do siebie podczas rozmowy kwalifikacyjnej… stosując pewne strategie marketingu personalnego, które Ci proponujemy.

Twoje wynagrodzenie zacznie rosnąć. O 50%… o 80%… o 100%, zależnie od tego, jak wiele serca włożysz we wdrożenie naszych porad.

Tak, to wszystko jest możliwe.

Prowadząc przez wiele lat rekrutacje widziałam jak wielu kandydatów mogłoby szybko znaleźć odpowiednią dla siebie pracę GDYBY tylko potrafili oni skorzystać z nadarzających się okazji i wydobyli cały potencjał jaki w nich z pewnością tkwi. Tak jak w Tobie.

Od dzisiaj Ty równiez możesz sprawdzić, co robią profesjonaliści kiedy chcą zmienić pracę i zwiększyć swoje wynagrodzenie.

Od TERAZ klucz do kariery jest w Twoich rękach:

Klucz do Twojej Kariery

Pozdrawiam i życzę Ci wielu sukcesów zawodowych i finansowych,

Angelika Śniegocka

PS Z pewnością wiesz, że najlepsze okazje najszybciej znikają. Ta również.


Zaproszenie do Akademii Bogatego Człowieka


Zapraszam Cię do Akademii Bogatego CzłowiekaSkoro dotarłeś aż tutaj, zapraszam Cię do dokonania jeszcze jednego odkrycia. Za chwilę (jeszcze przed oficjalną premierą) otrzymasz link do naszego najnowszego projektu. Dzięki niemu znajdziesz odpowiedzi na pytania: jak mądrzej zarabiać, jak zdobyć lepszą pracę, jak awansować i dostać podwyżkę, jak odkryć i zrealizować własne pomysły na biznes, jak monetyzować swoją wiedzę, jak zacząć skutecznie inwestować i zarządzać zarobionymi pieniędzmi i co najważniejsze: jak prowadzić bogate życie.
Akademia Bogatego Człowieka, bo o niej piszę, to społeczność pozytywnych ludzi, którzy wierzą, że prowadzenie bogatego życia to wynik decyzji i konsekwentnego działania, a nie tylko ilości zarabianych pieniędzy. Ponieważ czytasz mojego bloga, z pewnością zależy Ci na tym aby więcej zarabiać, znaleźć pomysł na dochodowy biznes, zacząć inwestować i cieszyć się bogatym życiem.
W Akademii Bogatego Człowieka premiujemy ludzi potrafiących się zaangażować i podejmować szybkie decyzję. Dlatego też zapisz się na listę informacyjną AKADEMII BOGATEGO CZŁOWIEKA, jeszcze przed jej oficjalna premierą.

Tak, jestem zainteresowany Akademią Bogatego Człowieka


Dodaj komentarz

Pobierz Bezpłatny Kurs Na Temat Skutecznej Rekrutacji i...Daj Się Dobrze Zatrudnić

Email:
Imię:
Zgadzam się z polityką prywatnościGwarantuję Ci 100% prywatności. Wiadomości ode mnie otrzymuje już ponad 6700 osób.


* otrzymasz również dostęp do Biuletynu Dyrektora Personalnego oraz nagrań audio na temat budowania kariery