Zakaz narzekania – inspirująca historia

W moim domu obowiązuje zakaz narzekania, miauczenia i stękania. Na moim blogu również, co nie wszystkim się podoba. Będąc bardziej szczerą wielu się nie podoba i mam tego absolutną świadomość. Może nawet tracę przez to wielu Czytelników – trudno.

Podobno piszę za ostro. Nie rozumiem ludzi, nie znam sytuacji w kraju, nie łączę się w bólu i narzekaniu na ogólnie beznadziejną sytuację na rynku pracy w Polsce. Rzeczywiście – wolę myśleć, że się da i szukać na to dowodów. Wtedy świat dostarcza sytuacji, które potwierdzają moją tezę. Czy tak jest tylko niekiedy? Tak jest zawsze a nazywa się to zjawisko samospełniającą się przepowiednią. Niestety, przyzwyczailiśmy się by używać tego określenia wtedy, gdy spełnił się najczarniejszy scenariusz. A to prawo działa także przy pozytywnych założeniach.

Poznajcie Martę Szyszko, młodą kobietę, freelancerkę, copywriterkę, autorkę blogów, która napisała inspirującą historię o swoim poszukiwaniu pracy.

Marta napisała – Może nie robię czegoś idealnie, ale przynajmniej coś robię

Warte przeczytania, jak można zmienić swoje życie własną determinacją.

Czy wierzysz teraz, że masz wpływ na swoje życie i możesz je sam kształtować?

Skorzystaj z wyjątkowej okazji


"Rozmowa kwalifikacyjna, O czym nie wiedzą kandydaci do pracy, czyli sekrety rekrutujących ", wydanie drugie - Angelika Śniegocka - Wydawnictwo Helion
Zamów egzemplarz autorski książki z autografem i bonem rabatowym na sesje coachingu kariery z autorką
Tylko przez krótki czas, możesz stać się właścicielem autorskiego egzemplarza mojej książki, wraz ze spersonalizowanym autografem, bezpłatną wysyłką na terenie Polski i bonem w wysokości 100 zł na sesje coachingu kariery ze mną.

Dodaj komentarz