Zakaz narzekania – inspirująca historia

W moim domu obowiązuje zakaz narzekania, miauczenia i stękania. Na moim blogu również, co nie wszystkim się podoba. Będąc bardziej szczerą wielu się nie podoba i mam tego absolutną świadomość. Może nawet tracę przez to wielu Czytelników – trudno.

Podobno piszę za ostro. Nie rozumiem ludzi, nie znam sytuacji w kraju, nie łączę się w bólu i narzekaniu na ogólnie beznadziejną sytuację na rynku pracy w Polsce. Rzeczywiście – wolę myśleć, że się da i szukać na to dowodów. Wtedy świat dostarcza sytuacji, które potwierdzają moją tezę. Czy tak jest tylko niekiedy? Tak jest zawsze a nazywa się to zjawisko samospełniającą się przepowiednią. Niestety, przyzwyczailiśmy się by używać tego określenia wtedy, gdy spełnił się najczarniejszy scenariusz. A to prawo działa także przy pozytywnych założeniach.

Poznajcie Martę Szyszko, młodą kobietę, freelancerkę, copywriterkę, autorkę blogów, która napisała inspirującą historię o swoim poszukiwaniu pracy.

Marta napisała – Może nie robię czegoś idealnie, ale przynajmniej coś robię

Warte przeczytania, jak można zmienić swoje życie własną determinacją.

Czy wierzysz teraz, że masz wpływ na swoje życie i możesz je sam kształtować?


Zaproszenie do Akademii Bogatego Człowieka


Zapraszam Cię do Akademii Bogatego CzłowiekaSkoro dotarłeś aż tutaj, zapraszam Cię do dokonania jeszcze jednego odkrycia. Za chwilę (jeszcze przed oficjalną premierą) otrzymasz link do naszego najnowszego projektu. Dzięki niemu znajdziesz odpowiedzi na pytania: jak mądrzej zarabiać, jak zdobyć lepszą pracę, jak awansować i dostać podwyżkę, jak odkryć i zrealizować własne pomysły na biznes, jak monetyzować swoją wiedzę, jak zacząć skutecznie inwestować i zarządzać zarobionymi pieniędzmi i co najważniejsze: jak prowadzić bogate życie.
Akademia Bogatego Człowieka, bo o niej piszę, to społeczność pozytywnych ludzi, którzy wierzą, że prowadzenie bogatego życia to wynik decyzji i konsekwentnego działania, a nie tylko ilości zarabianych pieniędzy. Ponieważ czytasz mojego bloga, z pewnością zależy Ci na tym aby więcej zarabiać, znaleźć pomysł na dochodowy biznes, zacząć inwestować i cieszyć się bogatym życiem.
W Akademii Bogatego Człowieka premiujemy ludzi potrafiących się zaangażować i podejmować szybkie decyzję. Dlatego też zapisz się na listę informacyjną AKADEMII BOGATEGO CZŁOWIEKA, jeszcze przed jej oficjalna premierą.

Tak, jestem zainteresowany Akademią Bogatego Człowieka


Dodaj komentarz

Pobierz Bezpłatny Kurs Na Temat Skutecznej Rekrutacji i...Daj Się Dobrze Zatrudnić

Email:
Imię:
Zgadzam się z polityką prywatnościGwarantuję Ci 100% prywatności. Wiadomości ode mnie otrzymuje już ponad 6700 osób.


* otrzymasz również dostęp do Biuletynu Dyrektora Personalnego oraz nagrań audio na temat budowania kariery