::. Zainteresowania w CV

Czy Ty też masz dylemat co pisać w rubryce zainteresowania?

Po pierwsze – ta rubryka nie jest obowiązkowa. Lepiej jest nie pisać nic, niż pisać mało interesująco. Nie każdego Bóg obdarzył pasją, o której można opowiadać godzinami. Dlatego jeśli chcesz wpisać „kino, muzyka, książka”, to pomiń swoje zainteresowania milczeniem.

Jeśli jednak należysz do grona wybrańców losu i masz pasjonujące zainteresowania, takie jak na przykład szybka jazda na motorze, to i tak zastanów się, czy warto o nich wspominać. Zgadnij dlaczego? Bo odpowiedź czy warto czy nie zależy od tego jakiej pracy szukasz. Jeśli chcesz przedstawić się jako dynamiczna i aktywna osoba, to takie zainteresowanie sprzyja budowaniu Twojego wizerunku zawodowego. Jeśli przeciwnie – w Twojej pracy liczy się uważność, odporność na rutynę i zamiłowanie do spokoju – taka pasja – jakby tu powiedzieć – nie jest kompatybilna z obraną drogą zawodową.

Tak jak nie ma życiorysu „dobrego na wszystko”, tak nie można rozpatrywać tematu zainteresowań w oderwaniu od oczekiwań stanowiska pracy. Życiorysem kreujesz swój wizerunek w oczach przyszłego pracodawcy, więc jeśli chcesz dostać pracę, warto go do tych oczekiwań dostosować.


Zaproszenie do Akademii Bogatego Człowieka


Zapraszam Cię do Akademii Bogatego CzłowiekaSkoro dotarłeś aż tutaj, zapraszam Cię do dokonania jeszcze jednego odkrycia. Za chwilę (jeszcze przed oficjalną premierą) otrzymasz link do naszego najnowszego projektu. Dzięki niemu znajdziesz odpowiedzi na pytania: jak mądrzej zarabiać, jak zdobyć lepszą pracę, jak awansować i dostać podwyżkę, jak odkryć i zrealizować własne pomysły na biznes, jak monetyzować swoją wiedzę, jak zacząć skutecznie inwestować i zarządzać zarobionymi pieniędzmi i co najważniejsze: jak prowadzić bogate życie.
Akademia Bogatego Człowieka, bo o niej piszę, to społeczność pozytywnych ludzi, którzy wierzą, że prowadzenie bogatego życia to wynik decyzji i konsekwentnego działania, a nie tylko ilości zarabianych pieniędzy. Ponieważ czytasz mojego bloga, z pewnością zależy Ci na tym aby więcej zarabiać, znaleźć pomysł na dochodowy biznes, zacząć inwestować i cieszyć się bogatym życiem.
W Akademii Bogatego Człowieka premiujemy ludzi potrafiących się zaangażować i podejmować szybkie decyzję. Dlatego też zapisz się na listę informacyjną AKADEMII BOGATEGO CZŁOWIEKA, jeszcze przed jej oficjalna premierą.

Tak, jestem zainteresowany Akademią Bogatego Człowieka


Dodaj komentarz

Pobierz Bezpłatny Kurs Na Temat Skutecznej Rekrutacji i...Daj Się Dobrze Zatrudnić

Email:
Imię:
Zgadzam się z polityką prywatnościGwarantuję Ci 100% prywatności. Wiadomości ode mnie otrzymuje już ponad 6700 osób.


* otrzymasz również dostęp do Biuletynu Dyrektora Personalnego oraz nagrań audio na temat budowania kariery