::. Dziękuję wszystkim za głosy oddane na mnie w Konkursie Blog Roku 2009

II etap konkursu „Blog Roku 2009” za nami. Do następnego przeszło 10 blogów z każdej kategorii.

Ja zajęłam 30. miejsce, a mój mąż z blogiem www.SlawekSniegocki.pl jest na 29 miejscu-:)

Wiem, że to bardzo dobry wynik jak na pół roku istnienia w sieci.

Także dzięki Twojemu głosowi (jeśli wysłałeś SMS-a) zajęłam to zaszczytne 30. miejsce na 207 blogów (!!!) w kategorii Blogi Profesjonalne.

Oprócz tego dostałam wiele maili od Czytelników, którzy wyrazili uznanie dla mojej pracy, zapewnili o swoim poparciu i wysłaniu SMS-a.:)

To było naprawdę niesamowite i choćby dla tych maili warto było startować w konkursie!

Drogi Czytelniku mojego bloga, dziękuję Ci raz jeszcze za okazaną pomoc i zapewniam, że za rok będę walczyć o zwycięstwo do końca!

Dziękuję za każdy oddany głos,

Angelika Śniegocka


Zaproszenie do Akademii Bogatego Człowieka


Zapraszam Cię do Akademii Bogatego CzłowiekaSkoro dotarłeś aż tutaj, zapraszam Cię do dokonania jeszcze jednego odkrycia. Za chwilę (jeszcze przed oficjalną premierą) otrzymasz link do naszego najnowszego projektu. Dzięki niemu znajdziesz odpowiedzi na pytania: jak mądrzej zarabiać, jak zdobyć lepszą pracę, jak awansować i dostać podwyżkę, jak odkryć i zrealizować własne pomysły na biznes, jak monetyzować swoją wiedzę, jak zacząć skutecznie inwestować i zarządzać zarobionymi pieniędzmi i co najważniejsze: jak prowadzić bogate życie.
Akademia Bogatego Człowieka, bo o niej piszę, to społeczność pozytywnych ludzi, którzy wierzą, że prowadzenie bogatego życia to wynik decyzji i konsekwentnego działania, a nie tylko ilości zarabianych pieniędzy. Ponieważ czytasz mojego bloga, z pewnością zależy Ci na tym aby więcej zarabiać, znaleźć pomysł na dochodowy biznes, zacząć inwestować i cieszyć się bogatym życiem.
W Akademii Bogatego Człowieka premiujemy ludzi potrafiących się zaangażować i podejmować szybkie decyzję. Dlatego też zapisz się na listę informacyjną AKADEMII BOGATEGO CZŁOWIEKA, jeszcze przed jej oficjalna premierą.

Tak, jestem zainteresowany Akademią Bogatego Człowieka


Dodaj komentarz

Pobierz Bezpłatny Kurs Na Temat Skutecznej Rekrutacji i...Daj Się Dobrze Zatrudnić

Email:
Imię:
Zgadzam się z polityką prywatnościGwarantuję Ci 100% prywatności. Wiadomości ode mnie otrzymuje już ponad 6700 osób.


* otrzymasz również dostęp do Biuletynu Dyrektora Personalnego oraz nagrań audio na temat budowania kariery