Referencje

 Z czystym sumieniem mogę polecić pomoc Angeliki każdemu!

Mimo tego, że miałam wykształcenie, nie potrafiłam szukać swojej pierwszej pracy, w związku z czym przez prawie rok szukałam jej bezskutecznie, co sprawiało, że czułam się coraz gorzej i przestawałam wierzyć w siebie. Angelika pomogła mi zrozumieć moje błędy, zobaczyć moje dobre strony i skierowała moje działania w dobrym kierunku.

Dzięki niej zamieniłam pracę fizyczną na ambitną i ciekawą pracę w reklamie! 

Dodatkowo, dzięki kursowi Angeliki “Od Zera do Managera” wiem, że już nigdy nie będę w miejscu, gdzie nie wiem jak znaleźć pracę, jak napisać CV, jak zachować się na rozmowie rekrutacyjnej. Mam wiedzę na całe życie, coś, czego nikt mi nie zabierze i co jest warte każdych pieniędzy! To pewność siebie, która wynika z wiedzy jak poprowadzić swoją karierę. Kurs Angeliki nie jest jak widać tylko dla menedżerów (ja nim nigdy nie byłam), ale dla każdego kto chce być świadomy swoich możliwości i swojej wartości na rynku pracy. Angelika jest cierpliwa, nie ocenia i na prawdę chce pomóc! Jej pasja inspiruje i motywuje do działania. Polecam!

 Aleksandra Rogala-Jacek, projektant graficzny

www.childrensalon.comwww.arogalajacek.com

**************************************************************************

Nigdy nie byłem wizjonerem i z dystansem odnosiłem się do różnych nowinek. Trochę zajęło mi również przekonanie się do nawigacji GPS i coachingu kariery, przy czym nie bez powodu wymieniam obie te rzeczy w jednym zdaniu. Tak jak nawigacja pozwala osiągnąć wyznaczony cel podróży szybko i bez zbędnego błądzenia, czy wypytywania o drogę, tak coaching kariery pozwala zdobyć wymarzoną pracę efektywnie, z pominięciem dziesiątek bezowocnych rozmów kwalifikacyjnych, nauki na własnych błędach, oszczędzając przy tym wielu rozczarowań. 

W moim przypadku do zdobycia nowej pracy wystarczyła jedna sesja coachingu, która pozwoliła mi skorygować dwa niezbyt wielkie, aczkolwiek dyskwalifikujące podczas rozmów kwalifikacyjnych błędy. Sesja coachingu kariery uświadomiła mi, jakie błędy popełniam, a stąd było już tylko o krok do ich wyeliminowania i zdobycia lepszej pracy.

Wojtek W., inżynier

*************************************************************

Kurs ,,OD ZERA DO MANAGERA” to świetna okazja do uporządkowania swoich myśli i planów co do ścieżki zawodowej jak i prywatnej. Dzięki ćwiczeniom zawartym w kursie oraz nieodzownej pomocy Angeliki można obrać właściwy kierunek. Angelika w szczery i bezpośredni sposób zwraca uwagę na błędy i interpretuje je oczami pracodawcy.
Oprócz tego można znaleźć wiele ciekawych informacji na temat np. ,Jak czytać ogłoszenia o pracę” czy jak budować swoją markę w sieci.

Kurs szczególnie polecam osobą które nie umieją wystarczająco dobrze sprzedać swoich umiejętności i kwalifikacji podczas rozmowy rekrutacyjnej i nie tylko. Angelika bardzo trafnie odniosła proces rekrutacji do procesu sprzedaży.
Polecam.

Liliana Czwajda

**************************************************************************

Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się wziąć udział w kursie „Od zera do Managera”. To świetnie zainwestowane pieniądze. Kurs ukazuje kulisy procesu rekrutacji, zdradza tajemnice rekruterów nigdzie indziej niedostępne. Uważam, że jest to niezbędnik dla każdego szukającego pracy. Kurs wręcz zmusza do działania. Nieoceniona jest pomoc Angeliki, a szczególnie cenne są sesje coachingu i rady, które ukazują nowe rozwiązania problemu. Pełen profesjonalizm.  Serdecznie polecam.

Iwona Paziewska, (przyszły) monitor badań klinicznych

**************************************************************************

**************************************************************************

[temat sesji: zmiana specjalizacji] Jestem bardzo zadowolona z sesji coachingu kariery u pani Angeliki Śniegockiej. Podobało mi się konkretne i indywidualne podejście do sesji. Pani Śniegocka zapoznała się wcześniej z moimi dokumentami rekrutacyjnymi i przykładowym ogłoszeniem, dzięki czemu czas sesji wykorzystałyśmy maksymalnie produktywnie, pracując na konkretnych zagadnieniach i problemach.

W ciągu 50-minutowej sesji otrzymałam odpowiedzi na pytania, które od dawna mnie nurtowały i otrzymałam jasne i proste wskazówki, w jaki sposób odpowiadać na te pytania na rozmowie z potencjalnym pracodawcą, które do tej pory sprawiały mi problem. Dzięki temu na rozmowie kwalifikacyjnej, którą miałam już następnego dnia, czułam się zauważalnie swobodniej i pewniej w swoich odpowiedziach

[dwa miesiące po sesji] SUKCES! DZIĘKUJĘ! Spieszę donieść o sukcesie zawodowym: dostałam pracę. Będę starszym specjalistą ds. kontrolingu, a więc nawet trochę wyżej niż celowałam i dostanę większe wynagrodzenie, niż podałam na rozmowie, co mnie zadziwia. Bardzo się cieszę i nie mogę się nadziwić mojemu szczęściu.
Dziękuję Ci za wszystkie porady – również z Twojej książki, bo sprawiłam ją sobie wkrótce po sesji. Pozwoliłam sobie na chwalenie się (zwłaszcza cudzymi ustami 🙂 i skoncentrowałam się na przedstawianiu korzyści dla pracodawców. Jestem przekonana, że to dzięki temu dostałam tę pracę i na tak dobrych warunkach.

Alina, księgowa

**************************************************************************

Jako osoba, która i była rekrutowana i nie raz rekrutowała, oraz jako ta, która rekrutacją się pasjonuje i na ten temat niejedno czytała, gorąco polecam książkę Angeliki Śniegockiej. Myślę, że sam tytuł wiele tłumaczy…

Rozmowa kwalifikacyjna – o tym, czym ona jest może (czytaj: powinna) pisać tylko i wyłącznie osoba z doświadczeniem, a Angelika niewątpliwie profesjonalistką w tej dziedzinie jest. Cieszę się ogromnie, że książka ta nie podaje gotowych odpowiedzi (bo takich nie ma), a jedynie nakreśla obszary i tematy, na które warto zwrócić uwagę. Dlatego też ten „poradnik” wyróżnia się od innych. A konkretnie od tych, których autorami są teoretycy, a nie praktycy. Tym samym można ją polecić nie tylko kandydatom, ale również osobom, które rekrutacją się interesują.

O czym nie wiedzą kandydaci do pracy – no właśnie… Ktoś w końcu odważył się napisać, że czegoś nie wiedzą, a tym samym udowodnić, że nie jest to absolutnie niczym złym. Wręcz przeciwnie! Te „luki informacyjne” są niewątpliwie trafnym punktem wyjścia książki, gdyż pozwoliły na sformułowanie bardzo cennych uwag dla osób, które na rozmowie rekrutacyjnej chcą być skuteczne. (…)

Nie, ja nie polecam. Ja namawiam kandydatów do przeczytania tej książki! Gwarantuję błyskotliwy język oraz rzetelne uwagi. Nie wspominając o niespodziance…

Anna Kawala, HR Specialist

**************************************************************************

Świetna książka dla osób poszukujących pracy! Są dwa główne powody dla których warto sięgnąć po tę książkę. Po pierwsze autorka przekazuje nam praktyczną wiedzę, a po drugie odnosi się do polskich realiów.

Czytając ją nie tylko dowiedziałam się w jaki sposób najkorzystniej przedstawić swoje kompetencje na rozmowie kwalifikacyjnej, ale również zrozumiałam, że posiadam wiele ukrytych talentów, które należy śmiało pokazać w zmaganiach o wymarzoną posadę. Autorka uczy, że warto być sobą, a nie obcą osobą kopiującą czyjeś zachowania, jednocześnie przestrzega przed powtarzaniem wyuczonych na pamięć odpowiedzi.(…)

Myślę, że każdy czytelnik w miarę odwracania kolejnych stron, odkryje w sobie ogromny potencjał i większą wiarę we własne możliwości. Książkę czyta się błyskawicznie. Gorąco polecam!

Małgorzata Kisielewicz, st. specjalista ds administracji

**************************************************************************

Gratuluję świetnej książki „Rozmowa kwalifikacyjna. O czym nie wiedzą kandydaci do pracy czyli sekrety rekrutujących”. Obecnie jestem na etapie pisania pracy dyplomowej z zakresu execitive search a Pani książka pomogła mi w rozwinięciu tematu interwiev od strony potencjalnego kandydata.

Katarzyna Kozłowska, headhunter

**************************************************************************

Książkę przeczytałam w jeden wieczór. Nie jest to pierwsza książka, którą czytałam na temat rekrutacji i nawet jedna z  bardzo wielu. Nie mniej jednak kupiłam drugą na prezent dla mojego kolegi, który nie może znaleźć pracy. Myślę, że pozwoli mu ona spojrzeć na proces rekrutacji z zupełnie innej strony.

Publikacja jest naprawdę dobra, napisana prostym językiem, łamiąca stereotyp przemądrzałego HR-owca i przede wszystkim dająca pozytywne nastawienie do rozmów i całego procesu rekrutacji. (…)

Uważam, że jeżeli tylko czytelnik będzie chciał sobie wziąć do serca zawarte tam informacje, to może naprawdę sporo zyskać, nawet jeśli w swoim życiu był już na wielu rozmowach, to ona pozwoli mu się dobrze przygotować do następnej. Ja jeszcze nie raz do niej zajrzę i z całą pewnością polecę ją każdemu.

Magdalena Marzec
**************************************************************************

Zawsze miałam ten problem że byłam zapraszana na rozmowy ale albo śmiesznie płatne albo nie „umiałam się sprzedać” Dzięki informacji na stronie wiem jak się „cenić” i czego na rozmowie nie mówić albo mówić w sposób niedyskwalifikujący. Przyznam, że mam już nawet propozycję pracy zarządzającej projektem unijnym za pieniądze o 150% większe niż w obecnej pracy i na znacznie lepszych warunkach. Na razie nie chce zapeszać bo nie wiem jak szybko się wdrożę w nowe obowiązki.
Pani Angeliko jeszcze raz bardzo Pani dziękuje (…). Swoją odpowiedzią i nakierowaniem mnie na swoją stronę bardzo mi pomogła.

Ewa Sobczak,  Asstistant Commercial Officer

**************************************************************************

Witam Pani Angeliko,
Przede wszystkim pragnę bardzo podziękować za książkę, dzięki której odważyłam się chodzić w ogóle na rozmowy rekrutacyjne w poszukiwaniu lepszej pracy oraz widzieć to również od strony pracodawcy 🙂

Byłam na 2 takich rozmowach wprawdzie do tej pory od momentu zakupu Pani książki, ale i tak bardzo mi pomogły we wszystkim. Podczas drugiej rozmowy rekrutacyjnej dotarłam dzięki Pani aż do 3 ostatniego etapu. Co prawda nie dostałam tej pracy, ale fakt dojścia tak daleko skłonił mnie do napisania tego listu do Pani.

Pani życzę powodzenia i sukcesów 🙂 a sobie takich rekrutujących osób jak Pani, które potrafią zrozumieć osoby dopiero co wkraczające w życie zawodowe i odbywające pierwsze rozmowy w życiu 🙂

też Angelika:)

**************************************************************************

Właśnie sięgnąłem po Twoją książkę.
Ogólnie wiedza doskonała dla osoby, która początkuje w poszukiwaniach pracy.
Natomiast rozdział „99 pytań” to po prostu strzał w 10. Doba poświęcona przygotowaniu odpowiedzi na te pytania skutkuje właściwie 100% skutecznością podczas rozmowy.
Skorzystałem, poświęciłem 2 dni na studiowanie samego siebie i przygotowanie odpowiedzi. I właśnie w piątek rozstałem się z obecnym pracodawcą, a w następny poniedziałek zaczynam nową pracę, dokładnie taką, jakiej szukałem.
Możesz być zadowolona – masz w tym kawałek swojego udziału 😉

Dariusz Kowalski, niezależny konsultant IT

**************************************************************************

To bardzo ciekawe i budujące forum, gratuluję pomysłu, mało inwazyjne. Młodzi mogą się tylko uczyć delikatnej autopromocji. Powodzenia.

Przemysław Wojtasik, Kierownik projektu

**************************************************************************

Dziękuję Pani za super stronę o rozmowach kwalifikacyjnych, rozwiązywaniu problemów i przezwyciężaniu swoich słabości.(…) Mam nadzieję, że informacje, którymi się Pani dzieli z internautami pozwolą im znaleźć satysfakcjonującą pracę.
Ja pracę znalazłam, kto wie czy nie dzięki tym radom:-) Dzięki za pomoc i powodzenia.

Katarzyna Czernek, specjalista ds marketingu i sprzedaży

**************************************************************************

Czytam Pani stronę od dawna i bardzo mi się podoba. Odpowiedzi są czasem brutalne, ale prawdziwe. Przyjemnie patrzeć na działania profesjonalisty! Brawo!

Maria Wójcik

**************************************************************************

Dzięki Pani radom, które znalazłam w Biuletynie jak i a może przede wszystkim w Pani książce  „Rozmowa kwalifikacyjna…..” udało mi się po długim czasie znaleźć prace.
Może jeszcze nie jest to ta wymarzona, ale jest. Pierwszy krok do „wielkiej” kariery zrobiony.
Sama przed urlopem wychowawczym pracowałam w kadrach i pewne oczywiste rzeczy wcale nie były takie oczywiste już kiedy sama zaczęłam szukać pracy. Firmę w której wcześniej pracowałam zlikwidowano.
Jestem naprawdę Pani wdzięczna za pomoc.
Życzę dalszych sukcesów.

Kasia Iżykowska

**************************************************************************

Jeżeli korzystasz z moich produktów i usług, możesz wyrazić swoją opinię na ich temat przy pomocy poniższego formularza. Serdecznie zapraszam!

 

Skorzystaj z wyjątkowej okazji


"Rozmowa kwalifikacyjna, O czym nie wiedzą kandydaci do pracy, czyli sekrety rekrutujących ", wydanie drugie - Angelika Śniegocka - Wydawnictwo Helion
Zamów egzemplarz autorski książki z autografem i bonem rabatowym na sesje coachingu kariery z autorką
Tylko przez krótki czas, możesz stać się właścicielem autorskiego egzemplarza mojej książki, wraz ze spersonalizowanym autografem, bezpłatną wysyłką na terenie Polski i bonem w wysokości 100 zł na sesje coachingu kariery ze mną.