::. Prawda o rekrutujących

www.RozmowaRekrutacyjna.plTak, to prawda – rozmowa rekrutacyjna wymaga umiejętności po obydwu stronach.  Z doświadczenia wiem, że nie wszystkie rozmowy o pracę są wzorowo prowadzone. Tak jak i w każdym zawodzie można trafić zarówno na artystów w swoim fachu, rzemieślników jak i amatorów.  Rekrutujący to też człowiek i czasem też – tak jak Ty –  jest początkujący. Pomóż mu w trudnych momentach, a na pewno będzie Ci za to wdzięczny.

Sama miałam kiedyś w zespole początkującego rekrutera, który stawiał pierwsze kroki w zawodzie i uczył się prowadzić rozmowy. Byłam obecna przy jego rekrutacjach, by przekazać mu po spotkaniu informacje zwrotne na temat jego pracy i pomóc mu rozwijać jego umiejętności. Jakże on się denerwował podczas rekrutacji! Dziwnie to może zabrzmi, ale często był bardziej zdenerwowany od kandydata, który przyszedł na rozmowę!

Piszę o tym po to, abyś spojrzał na rekrutującego jak na człowieka, który po prostu wykonuje, lepiej czy gorzej swoją pracę. Na pewno nie jest on wyrocznią Twoich umiejętności. Jeśli więc nawet „nie pójdzie” Ci na rozmowie, jesteś rozżalony i wściekły na osobę po drugiej stronie biurka, pamiętaj o statystyce.:)


Zaproszenie do Akademii Bogatego Człowieka


Zapraszam Cię do Akademii Bogatego CzłowiekaSkoro dotarłeś aż tutaj, zapraszam Cię do dokonania jeszcze jednego odkrycia. Za chwilę (jeszcze przed oficjalną premierą) otrzymasz link do naszego najnowszego projektu. Dzięki niemu znajdziesz odpowiedzi na pytania: jak mądrzej zarabiać, jak zdobyć lepszą pracę, jak awansować i dostać podwyżkę, jak odkryć i zrealizować własne pomysły na biznes, jak monetyzować swoją wiedzę, jak zacząć skutecznie inwestować i zarządzać zarobionymi pieniędzmi i co najważniejsze: jak prowadzić bogate życie.
Akademia Bogatego Człowieka, bo o niej piszę, to społeczność pozytywnych ludzi, którzy wierzą, że prowadzenie bogatego życia to wynik decyzji i konsekwentnego działania, a nie tylko ilości zarabianych pieniędzy. Ponieważ czytasz mojego bloga, z pewnością zależy Ci na tym aby więcej zarabiać, znaleźć pomysł na dochodowy biznes, zacząć inwestować i cieszyć się bogatym życiem.
W Akademii Bogatego Człowieka premiujemy ludzi potrafiących się zaangażować i podejmować szybkie decyzję. Dlatego też zapisz się na listę informacyjną AKADEMII BOGATEGO CZŁOWIEKA, jeszcze przed jej oficjalna premierą.

Tak, jestem zainteresowany Akademią Bogatego Człowieka


Dodaj komentarz

Pobierz Bezpłatny Kurs Na Temat Skutecznej Rekrutacji i...Daj Się Dobrze Zatrudnić

Email:
Imię:
Zgadzam się z polityką prywatnościGwarantuję Ci 100% prywatności. Wiadomości ode mnie otrzymuje już ponad 6700 osób.


* otrzymasz również dostęp do Biuletynu Dyrektora Personalnego oraz nagrań audio na temat budowania kariery