::. Pewność siebie na rozmowie

Czytelnik zapytał mnie jak zdobyć pewność siebie podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz swobodę wypowiedzi.

Czy zastanawiałeś się w jakich sytuacjach denerwujesz się w życiu najbardziej? Mogę się domyślać, że w nowych.
To jest właśnie odpowiedź na Twoje pytanie.

Po pierwsze – solidne przygotowanie – im mniej pytań Cię zaskoczy, tym większą pewność siebie wykażesz.
Po drugie – praktyka czyni mistrza. Przy 30 rozmowie, tak jak trener szkolący po raz 30 z tego samego tematu, przestaniesz w ogóle zauważać, że masz jakieś poważne wystąpienie.

Masz wpływ na obydwie rzeczy. Możesz przygotować sobie odpowiedzi na potencjalne pytania jak i zwiększyć częstotliwość zapraszania na rozmowy wysyłając więcej skutecznie napisanych aplikacji.

Życzę powodzenia.


Zaproszenie do Akademii Bogatego Człowieka


Zapraszam Cię do Akademii Bogatego CzłowiekaSkoro dotarłeś aż tutaj, zapraszam Cię do dokonania jeszcze jednego odkrycia. Za chwilę (jeszcze przed oficjalną premierą) otrzymasz link do naszego najnowszego projektu. Dzięki niemu znajdziesz odpowiedzi na pytania: jak mądrzej zarabiać, jak zdobyć lepszą pracę, jak awansować i dostać podwyżkę, jak odkryć i zrealizować własne pomysły na biznes, jak monetyzować swoją wiedzę, jak zacząć skutecznie inwestować i zarządzać zarobionymi pieniędzmi i co najważniejsze: jak prowadzić bogate życie.
Akademia Bogatego Człowieka, bo o niej piszę, to społeczność pozytywnych ludzi, którzy wierzą, że prowadzenie bogatego życia to wynik decyzji i konsekwentnego działania, a nie tylko ilości zarabianych pieniędzy. Ponieważ czytasz mojego bloga, z pewnością zależy Ci na tym aby więcej zarabiać, znaleźć pomysł na dochodowy biznes, zacząć inwestować i cieszyć się bogatym życiem.
W Akademii Bogatego Człowieka premiujemy ludzi potrafiących się zaangażować i podejmować szybkie decyzję. Dlatego też zapisz się na listę informacyjną AKADEMII BOGATEGO CZŁOWIEKA, jeszcze przed jej oficjalna premierą.

Tak, jestem zainteresowany Akademią Bogatego Człowieka


One thought on “::. Pewność siebie na rozmowie

 • at
  Permalink

  Witaj,
  Tak to jest, że przed metą towarzyszy nam największe zniechęcenie i najtrudniej o dodatkowy wysiłek. Fakt, że tak daleko zaszłaś świadczy o tym, że zwycięstwo czeka na Ciebie tuż za rogiem…

  Trochę tak jest, że jako kandydat jesteś towarem, i to towarem eksportowym. Nie pamiętasz tych czasów, ale kiedyś jak coś było produkowane na eksport, to było wiadomo, że jest lepszej jakości:)

  Na rynku pracy warto więc być produktem eksportowym, taką lepszą wersją siebie…

  Życzę powodzenia!

  Reply

Dodaj komentarz

Pobierz Bezpłatny Kurs Na Temat Skutecznej Rekrutacji i...Daj Się Dobrze Zatrudnić

Email:
Imię:
Zgadzam się z polityką prywatnościGwarantuję Ci 100% prywatności. Wiadomości ode mnie otrzymuje już ponad 6700 osób.


* otrzymasz również dostęp do Biuletynu Dyrektora Personalnego oraz nagrań audio na temat budowania kariery