::. Out of office reply: Jestem poza biurem

Przeczytane w Internecie i obśmiane do łez. Nie wszyscy znają angielski, więc przetłumaczyłam co ciekawsze propozycje.

1.      Od …. do…. przebywam na urlopie. W tym czasie pozwalam każdemu napisać do siebie jeden e-mail. Jeśli wyślesz ich więcej, usunę je losowo, aż do jednego, więc wybierz mądrze! Proszę, weź pod uwagę, że właśnie wysłałeś mi jeden e-mail.

2.      Jestem teraz na płatnym urlopie przez 2 tygodnie. Kiedy wrócę, będę na płatnej posadzie. Po pierwszym tygodniu przebywania na płatnej posadzie, zajmę się sprawą, którą miałeś do mnie, w odpowiednim dla siebie tempie. Jest wielce prawdopodobne, że nie będzie to tempo odpowiednie dla Ciebie.

3.      Jestem poza biurem i wracam w przyszłym tygodniu. Będę mieć pełny dostęp do internetu i telefonu, ale możesz być pewny, że nie będę ich używać w celach służbowych.

4.      Dzisiaj jestem poza biurem i wracam jutro. Wtedy też czym prędzej usunę wszystkie Twoje e-maile.

5.      Hej, nie mógłbyś do mnie zadzwonić zamiast pisać e-maila? Zwykle załatwiam takie sprawy przez telefon. Jeśli nie będę odbierać, po prostu próbuj dalej. Ostatnio mam problemy ze telefonem.

6.      Obecnie przebywam poza biurem. Jeśli odgadniesz mój numer telefonu, odbiorę rozmowę od Ciebie.

7.      Od …. do…. przebywam na urlopie bez dostępu do poczty elektronicznej. Jeśli to nagły wypadek, zadzwoń pod nr 911.

8.      Obecnie przebywam poza biurem. W sprawach pilnych proszę kontaktować się z moim szefem, Janem Kowalskim. Jeśli Twoja sprawa nie jest pilna, sam zadaj sobie pytanie po co do mnie piszesz.

9.      Obecnie przebywam na tygodniowym szkoleniu. Nie spodziewaj się jednak żadnej poprawy po moim powrocie.

10.  Jestem w pracy, ale zawalony robotą. Ta praca jest zapewne związana z jakąś Twoją prośbą.  Jeśli wysyłasz do mnie kolejną prośbę, idź po rozum do głowy i wycofaj tego e-maila.

11.  Jestem teraz poza biurem. Na nieszczęście wracam jutro.

12.  Obecnie jestem na rozmowie rekrutacyjnej. Po moim powrocie mam nadzieję złożyć dwutygodniowe wypowiedzenie i nigdy nie odpowiadać na Twój e-mail.

13.   Jestem na lunchu. Ty także powinieneś rozważyć taką opcję. P.S. – to nie jest zaproszenie.

14.  Jestem obecnie poza biurem i poza świadomością, kompletnie pijany. Miłego tygodnia pracy!

15.  (tylko dla mężczyzn) Obecnie przebywam na urlopie macierzyńskim.

16.   Jestem dzisiaj w pracy, ale całkowicie wyłączony z powodu lunchu, który jadłem wcześniej. Najlepiej byłoby, aby Twoja sprawa poczekała do jutra. Dzięki.

17.  W tej chwili jestem poza biurkiem. Cały czas mam swój box, ale ktoś zabrał moje biurko i poszedłem go szukać. Odpowiem na Twojego maila zaraz jak dostanę swoje biurko z powrotem.

18.  (tylko dla kobiet). Jestem na wakacjach. Jeśli masz jakieś pytania, sprawy do załatwienia czy wątpliwości, podczas mojej nieobecności zadzwoń do mojej koleżanki Magdy Kowalskiej. Jeśli natomiast jesteś przystojnym singlem i masz ochotę zabawić się w Meksyku, zadzwoń do mnie.

19.  Jestem poza biurem z powodów rodzinnych. Wrócę do pracy kiedy tylko nagram na DVD kolejny odcinek ulubionego serialu kryminalnego.

20.  U lekarza. Piecze przy sikaniu.

21.  Zdecydowałem się wziąć wolne tego ranka. Długo by opowiadać,  ale muszę się zdrzemnąć po długiej nocy z dużą ilością koktajli. Odpowiem na Twojego e-maila zaraz jak tylko przyjdę w południe do biura.

22. Tak naprawdę nie jestem poza biurem tylko Cię ignoruję.

23.  Otrzymujesz tę automatyczną wiadomość, ponieważ jestem poza biurem. Gdybym był w biurze, jest duża szansa że nie otrzymałbyś niczego.

24.  Przykro mi, że mnie nie zastałeś, ale w tej chwili poddaję się operacji usunięcia mózgu, by móc być awansowanym do managementu.

25.  Nie będę mógł usunąć wszystkich besensownych, nieprzeczytanych wiadomości od Ciebie aż wrócę z urlopu 30 września. Proszę, bądź cierpliwy – Twoje e-maile zostaną usunięte w kolejności otrzymania.

26. Dziękuję za Twojego e-maila. Twoja karta kredytowa została obciążona kwotą 9,99 PLN za pierwszych 10 słów i 4,99 PLN za każde następne słowo w Twojej wiadomości.

27.  Serwer pocztowy nie mógł zweryfikować połączenia i Twoja wiadomość nie może być dostarczona. Proszę, zrestartuj komputer i spróbuj wysłać ponownie.

28.  Dziękuję za Twoją wiadomość, która została dodana do kolejki wiadomości. Jesteś obecnie na 389 miejscu i możesz spodziewać się odpowiedzi za około 15 tygodni.

29.  Witaj, właśnie myślę o tym co mi przesłałeś. Proszę, czekaj przy swoim komputerze na odpowiedź.

30. Właśnie uciekłem z tego miejsca by dołączyć do innego cyrku.

31.  Przez najbliższe dwa tygodnie będę poza biurem z powodów medycznych. Kiedy wrócę, proszę zwracaj się do mnie „Marysia” zamiast „Marek”.

32.  Będę poza biurem do… Święty Nigdy.

33.  Drodzy przyjaciele i wrogowie! Mam prawdziwą przyjemność ogłosić, że nie będę już odpowiadać na Wasze pożal się Boże e-maile, ponieważ już nie pracuję w tej firmie.

34.  Witaj, teraz jestem zajęty negocjowaniem wynagrodzenia w nowym miejscu pracy. Nie zadawaj sobie trudu by zostawiać mi jakąkolwiek wiadomość.

35.  Nie pracuję już dla tej firmy. Ostatni dzień byłem w pracy 28 września 2005 roku. Podaję Ci tę datę abyś sam zobaczył ile czasu potrzebuje IT by zlikwidować moje konto e-mail.

36.  Obecnie jestem na rozmowie o pracę i odpowiem na Twojego e-maila jeśli odpadnę w procesie rekrutacji.

37.  Mówią, że po drugiej stronie płotu trawa jest zawsze bardziej zielona. Obecnie testuję teorię w praktyce. Życz mi powodzenia!

38.  Odszedłem ostatnio z pracy właśnie z powodu e-maili od takich ludzi jak Ty. Mam nadzieję, że jesteś zadowolony.

39.  Przez ostatnich 10 lat dostałeś ode mnie wiele odpowiedzi na swoje pytania. Wielu z was myślało, że jestem wyjątkowo mądry. Mnie zabrakło, ale Ty cały czas możesz znaleźć odpowiedzi na wszystkie swoje pytania klikając tutaj.

40.  Opuściłem firmę podążając za marzeniami. Jeśli jestem Ci potrzebny, znajdziesz mnie oglądającego TV.

Z której propozycji skorzystasz następnym razem?:)

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.