::. Odpowiadam na pytania studentów

13 maja była wykładowcą na seminarium zorganizowanym przez Akademię Ekononiczną w Katowicach.

Mówiłam o pułapkach rynku pracy, mitach na temat kariery i ujawniłam formułę na osiągnięcie sukcesu.

Po spotkaniu studenci zadawali mi pytania. Ty także, chociaż Cię tam nie było, możesz poznać moje odpowiedzi.  Materiał z sesji pytań i odpowiedzi zamieściłam na YouTube, w moim kanale RozmowaRekrutacyjna.


Zaproszenie do Akademii Bogatego Człowieka


Zapraszam Cię do Akademii Bogatego CzłowiekaSkoro dotarłeś aż tutaj, zapraszam Cię do dokonania jeszcze jednego odkrycia. Za chwilę (jeszcze przed oficjalną premierą) otrzymasz link do naszego najnowszego projektu. Dzięki niemu znajdziesz odpowiedzi na pytania: jak mądrzej zarabiać, jak zdobyć lepszą pracę, jak awansować i dostać podwyżkę, jak odkryć i zrealizować własne pomysły na biznes, jak monetyzować swoją wiedzę, jak zacząć skutecznie inwestować i zarządzać zarobionymi pieniędzmi i co najważniejsze: jak prowadzić bogate życie.
Akademia Bogatego Człowieka, bo o niej piszę, to społeczność pozytywnych ludzi, którzy wierzą, że prowadzenie bogatego życia to wynik decyzji i konsekwentnego działania, a nie tylko ilości zarabianych pieniędzy. Ponieważ czytasz mojego bloga, z pewnością zależy Ci na tym aby więcej zarabiać, znaleźć pomysł na dochodowy biznes, zacząć inwestować i cieszyć się bogatym życiem.
W Akademii Bogatego Człowieka premiujemy ludzi potrafiących się zaangażować i podejmować szybkie decyzję. Dlatego też zapisz się na listę informacyjną AKADEMII BOGATEGO CZŁOWIEKA, jeszcze przed jej oficjalna premierą.

Tak, jestem zainteresowany Akademią Bogatego Człowieka


3 thoughts on “::. Odpowiadam na pytania studentów

 • at
  Permalink

  Znalezienie swojej pierwszej pracy mam za sobą – stanowisko referent ds. księgowości. Znalazłam ją dwa miesiące po skończeniu studiów, potem zaszłam w ciążę i musiałam pójść na urlop wychowawczy, urodziłam kolejne dziecko i obecnie jestem na urlopie wychowawczym na najmłodsze z nich (spędziłam w domu 3,5 roku). W tym czasie skończyłam studia podyplomowe na kierunku finanse i rachunkowość, obecnie jestem w trakcie 4 szkoleń internetowych, śledzę zmiany w przepisach podatkowych, ostatnio rozwiązywałam testy z egzaminu państwowego na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych.

  Moje pytanie brzmi, gdzie najskuteczniej umieścić te informacje i czy wszystkie? Lepiej w liście motywacyjnym czy w CV? Jak ująć to krótko aczkolwiek tak by było to wystarczająco interesujące dla osoby, która będzie czytała moją aplikację?

  Reply
  • at
   Permalink

   Kursy, podyplomówkę jak najbardziej wpisuje się w CV. Czy wszystkie? To zależy od tego czy są związane ze stanowiskiem, o jakie się starasz. Wnioskuję, że tak, więc wszystkie. Informację o śledzeniu zamian w przepisach, testy – umieściłabym w LM, ponieważ jest to informacja pokazująca Twoją motywację do objęcia stanowiska, a jak widzę jest ona wysoka.

   Reply

Dodaj komentarz

Pobierz Bezpłatny Kurs Na Temat Skutecznej Rekrutacji i...Daj Się Dobrze Zatrudnić

Email:
Imię:
Zgadzam się z polityką prywatnościGwarantuję Ci 100% prywatności. Wiadomości ode mnie otrzymuje już ponad 6700 osób.


* otrzymasz również dostęp do Biuletynu Dyrektora Personalnego oraz nagrań audio na temat budowania kariery