Odkryj Nowego Ty – Angelika Śniegocka i Sławek Śniegocki na żywo, Katowice 14 grudnia 2013

Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie co roku 31. grudnia wyskakuje z kalendarza w zaskakująco szybkim tempie. Rok dopiero się zaczął a już przychodzi nam się z nim żegnać, robiąc podsumowania i przygotowując plany na kolejny. Mogę śmiało powiedzieć, że dla naszej rodziny, ten rok stał się absolutnie wyjątkowy pod każdym względem. Pod względem odbytych podróży, zarobków, nawiązanych kontaktów, zdobytej wiedzy i co najważniejsze – ogromnej zmiany w podejściu do siebie i innych ludzi. Co więcej, teraz łatwiej nam sobie WYOBRAZIĆ, że kolejny rok będzie dla nas jeszcze lepszy.

Przygotowując podsumowanie bieżącego roku, zebraliśmy kilka zdjęć (większość mojego autorstwa (:)) ) pokazujących niektóre z ważnych dla nas wydarzeń. Żałuję, ale tych najważniejszych momentów nie sposób pokazać z tego prostego powodu, że dotyczą one wewnętrznych zmian, jakie zaszły w nas samych.

Dlatego też, jeszcze w tym roku, postanowiliśmy wspólnie podzielić się z Tobą naszą energią, motywacją, wiedzą i doświadczeniem. Postanowiliśmy dać Ci coś co w 2014 roku da Ci dostęp do nowych pokładów energii, wyobraźni i nowych umiejętności niezbędnych do osiągnięcia prawdziwego sukcesu.

Podstawowym problemem wielu osób, utrudniającym im realizację planów i sięganie po wielkie marzenia jest zwykły brak wyobraźni. Na szczęście (czego jesteśmy najlepszym przykładem) wyobraźnia jest mięśniem, który można i warto trenować. Wierzymy, że bez względu na ilość sukcesów czy porażek, zarobionych pieniędzy i wziętych kredytów, stan zdrowia, wiek, przekonania i sto innych rzeczy, każdy człowiek bez wyjątku, potrzebuje wsparcia, motywacji, słowa zachęty, wskazania kierunku i dobrego przykładu. I to właśnie chcemy Ci dać już 14 grudnia 2013, w trakcie całodniowego warsztatu, który poprowadzimy dla Ciebie w Katowicach.

W tym dniu, wszyscy będziemy bawić się i pracować wspólnie, aby osiągnąć jeden cel: Zaprojektować Nowego Ty, który będzie w stanie osiągnąć sukces w 2014 roku. Jakie tematy będziemy poruszać w trakcie Warsztatu?

Twoje przekonania – jak je zmienić aby Cię wspierały, zamiast zatruwać Ci życie
Twój „model biznesowy” – jak nakłonić pieniądze aby pracowały dla Ciebie, zamiast Ty dla nich
Twój osobisty cel na 3-5 lat – jak znaleźć motywację i przeprowadzić zmiany w Twoim życiu
Moc twórczego działania – jak wdrożyć Nowego Ty do osiągania sukcesu już od początku roku

W czasie Warsztatu otrzymasz zbiór narzędzi i metod przydatnych zarówno pracownikom, przedsiębiorcom jak i inwestorom. Uczestnictwo w Warsztacie będzie jedynie wymagało od Ciebie zabrania ze sobą dobrego humoru i otwartego umysłu. Sceptycyzm możesz na ten jeden dzień zostawić w domu, ponieważ Twój umysł w pozostałe dni roku i tak będzie robił wszystko, żebyś tylko niczego nie zmieniał.

Na Warsztat możesz zapisać się od poniedziałku 9 grudnia do środy 11 grudnia. Ilość miejsc jest ograniczona wielkością sali szkoleniowej.

Wejdź na stronę Warsztatu aby zamówić udział

Pamiętaj, że SUKCES czy PORAŻKA to słowa, którym jedynie Ty nadajesz znaczenie, a jeżeli cena biletu, konieczność przyjazdu do Katowic czy zimowa aura są w stanie powstrzymać Cię przed zmianą…no cóż – wtedy może okazać się, że jest Cię w stanie powstrzymać COKOLWIEK.

Do zobaczenia w Katowicach 14 grudnia 2013 r. o godzinie 10.00.

Pozdrawiam,

Angelika  Śniegocki

Skorzystaj z wyjątkowej okazji


"Rozmowa kwalifikacyjna, O czym nie wiedzą kandydaci do pracy, czyli sekrety rekrutujących ", wydanie drugie - Angelika Śniegocka - Wydawnictwo Helion
Zamów egzemplarz autorski książki z autografem i bonem rabatowym na sesje coachingu kariery z autorką
Tylko przez krótki czas, możesz stać się właścicielem autorskiego egzemplarza mojej książki, wraz ze spersonalizowanym autografem, bezpłatną wysyłką na terenie Polski i bonem w wysokości 100 zł na sesje coachingu kariery ze mną.

Dodaj komentarz