O mnie

Witaj, nazywam się Angelika Śniegocka.Angelika Śniegocka

Poznaj 5 powodów, dla których znajdziesz na mojej stronie wartościową wiedzę na temat tak istotny dla Ciebie jak znalezienie dobrej pracy:

  • od kilku lat prowadzę projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i managerskie w firmach o profilu usługowym.
  • publikuję artykuły na temat zarządzania ludźmi w branżowym czasopiśmie “Personel i Zarządzanie”.
  • jestem członkiem Loży Ekspertów portalu www.hrm.pl
  • współpracuję z portalami: www.pracuj.pl, students.pl, hrnews.pl w tematach poświęconych budowaniu kariery
  • w portalu www.GoldenLine.pl moderuję grupę “Pracownik: CZEGO ROBIĆ NIE WOLNO (dobra praca, CV, LM, list motywacyjny)” oraz prowadzę własną grupę „Awans na managera”.

Z wykształcenia jestem prawnikiem. Od prawie 12 lat pełnię funkcje zarządzające w działach HR, ostatnio w roli Dyrektora Personalnego w międzynarodowej korporacji. W swojej dotychczasowej karierze zarządzałam ludźmi i tworzyłam strategie polityki personalnej w wielu różnorodnych organizacjach.

Jestem coachem certyfikowanym przez międzynarodową organizację International Coaching Community (ICC). Moją specjalnością jest coaching kariery. Pomagam specjalistom rozwijać kompetencje managerskie niezbędne do tego, by ich kariera nabrała tempa.

Jestem autorką dwóch książek “Rozmowa kwalifikacyjna. O czym nie wiedzą kandydaci do pracy, czyli sekrety rekrutujących”  (Helion 2012, wyd. II rozszerzone) oraz „Coaching kariery” (Złote Myśli 2012).

Zostałam także laureatką konkursu TOP MANAGER HR 2010.

Możesz przeczytać o mnie w prasie;

Rzeczpospolita marzec 2010

Rzeczpospolita marzec 2010

a także przeczytać artykuły, w których zasięgano mojej opinii;

Rzeczpospolita czerwiec 2010

Rzeczpospolita lipiec 2010

Portal Pracuj.pl

Portal StudentUP.pl

Magazyn Forbes

Rzeczpospolita czerwiec 2011

Gazeta Praca

Możesz obejrzeć także film edukacyjny z moim udziałem nagrany dla Onet TV:

…zobaczyć moje wystąpienie podczas konferencji ImpleBusiness: Konferencja ImpleBusiness

a także zobacz moje filmy na YOUTUBE!

Zapraszam Cię do rozmowy – komentuj, pytaj, korzystaj z wiedzy, stań się lepszy, zarabiaj WIĘCEJ!

P.S. Jeśli nie znalazłeś tutaj rozwiązania swoich problemów lub uważasz, że mogłabym coś usprawnić na tej stronie, możesz do mnie napisać korzystając z formularza kontaktowego na mojej stronie: RozmowaRekrutacyjna/Kontakt

Skorzystaj z wyjątkowej okazji


"Rozmowa kwalifikacyjna, O czym nie wiedzą kandydaci do pracy, czyli sekrety rekrutujących ", wydanie drugie - Angelika Śniegocka - Wydawnictwo Helion
Zamów egzemplarz autorski książki z autografem i bonem rabatowym na sesje coachingu kariery z autorką
Tylko przez krótki czas, możesz stać się właścicielem autorskiego egzemplarza mojej książki, wraz ze spersonalizowanym autografem, bezpłatną wysyłką na terenie Polski i bonem w wysokości 100 zł na sesje coachingu kariery ze mną.