O mnie

Witaj, jestem Angelika!

Angelika Śniegocka | Dyrektor HR | Coach ICC | Mentor KarieryJestem dyrektorem personalnym i mentorką kariery dla kobiet, które chcą znaleźć dopasowaną do siebie pracę.

Ułatwiam tym, które utknęły w miejscu, obrać właściwy kierunek i rozwinąć się zawodowo. Jestem także mentorką dla kobiet myślących o awansie i ich przewodnikiem w drodze do wytyczonego celu.

Sama przeszłam drogę od sekretarki do managera i od ponad 12 lat towarzyszę w tej podróży innym kobietom, pokazując jak poruszać się po meandrach rynku pracy i nie popełnić moich błędów.

Już kilkaset kobiet podczas sesji mentoringu ze mną poznało wyróżniki swojej marki na rynku pracy, otrzymało kreatywne wskazówki do wzbogacenia profilu na Linkedin i konkretny feedback rozwojowy po symulacji rozmowy rekrutacyjnej. Dzięki temu wzmocniła się ich pozycja na rynku pracy, pracodawcy mają zaufanie do ich kompetencji, a one zwiększyły swoje dochody.

Będąc od wielu lat dyrektorem HR, jestem zaangażowana we wspieranie autentycznego kobiecego leadershipu. Dlatego zachęcam ekspertki, inżynierki, emigrantki, by nie bały się wyjść z cienia i zaczęły świadomie manifestować swoją wartość na rynku pracy.

Lubię procesy z kobietami pracującymi za granicą, podekscytowanymi myślą o przebiciu szklanego sufitu. Prowadzę dla nich mentoring kariery oraz coaching umiejętności liderskich, skupiony wokół budowania autentyczności i odwagi w wyrażaniu własnego zdania.

Zainwestowałam w swój rozwój zawodowy i osobisty mnóstwo czasu, zaangażowania i pieniędzy, kończąc kolejne studia podyplomowe (ostatnio MBA) czy szkoląc się u najlepszych zagranicznych nauczycieli (takich jak Harv Eker, Blair Singer, Tony Robbins czy Ramit Sethi).

Wydałam dwa bestsellery „Rozmowa kwalifikacyjna. O czym nie wiedzą kandydaci czyli sekrety rekrutujących” (4. wydanie) oraz „Coaching kariery. Jak w końcu zdobyć dobra pracę i zacząć dobrze zarabiać”. Została laureatką ogólnopolskiego konkursu pod patronatem Rzeczypospolitej „Top Manager HR”. Możesz przeczytać wiele moich artykułów w pismach branżowych, takich jak „Personel Plus” czy„Personel i zarządzanie”.

Od 2008 roku jestem certyfikowanym coachem międzynarodowej organizacji International Coaching Community (ICC)

P.S. Jeśli nie znalazłeś tutaj rozwiązania swoich problemów lub uważasz, że mogłabym coś usprawnić na tej stronie, możesz do mnie napisać korzystając z formularza kontaktowego na mojej stronie: RozmowaRekrutacyjna/Współpraca