Marzy mi się Proste Życie…

Jestem na etapie przeprowadzki i coraz bardziej wierzę w to, że minimalizm jest kluczem do szczęścia.
Ostatnio przeprowadzałam się 8 lat temu i nie wspominam tego wydarzenia jakoś specjalnie, ale tę przeprowadzkę z pewnością będę.
Zgromadziliśmy rodzinnie ponad 80 kartonów rzeczy i trudno nie zadać sobie pytania – po co?
Ostatnio napotkalam ofertę warsztatów on-line „Proste życie”, która mówi wprost – uprość swoje życie, a zmniejszy się ilość Twoich problemów – rodzinnych, zawodowych i finansowych. Uwolnij się od zbędnych przekonań, obowiązków, obciążeń, rzeczy.
 
Prostsze życie to życie szczęśliwsze. 
Zgadzasz się z tą tezą?
Na internetowe warsztaty „Proste życie w 21 dni” możesz zapisać się na stronie www.prostezycie.pl
Pozdrawiam,
Tańcząca Z Pudłami:)
PS. Pomimo moich pudeł konkurs „Zawodowy zwrot…” trwa i czekam na Twoją historię!

Zaproszenie do Akademii Bogatego Człowieka


Zapraszam Cię do Akademii Bogatego CzłowiekaSkoro dotarłeś aż tutaj, zapraszam Cię do dokonania jeszcze jednego odkrycia. Za chwilę (jeszcze przed oficjalną premierą) otrzymasz link do naszego najnowszego projektu. Dzięki niemu znajdziesz odpowiedzi na pytania: jak mądrzej zarabiać, jak zdobyć lepszą pracę, jak awansować i dostać podwyżkę, jak odkryć i zrealizować własne pomysły na biznes, jak monetyzować swoją wiedzę, jak zacząć skutecznie inwestować i zarządzać zarobionymi pieniędzmi i co najważniejsze: jak prowadzić bogate życie.
Akademia Bogatego Człowieka, bo o niej piszę, to społeczność pozytywnych ludzi, którzy wierzą, że prowadzenie bogatego życia to wynik decyzji i konsekwentnego działania, a nie tylko ilości zarabianych pieniędzy. Ponieważ czytasz mojego bloga, z pewnością zależy Ci na tym aby więcej zarabiać, znaleźć pomysł na dochodowy biznes, zacząć inwestować i cieszyć się bogatym życiem.
W Akademii Bogatego Człowieka premiujemy ludzi potrafiących się zaangażować i podejmować szybkie decyzję. Dlatego też zapisz się na listę informacyjną AKADEMII BOGATEGO CZŁOWIEKA, jeszcze przed jej oficjalna premierą.

Tak, jestem zainteresowany Akademią Bogatego Człowieka


Dodaj komentarz

Pobierz Bezpłatny Kurs Na Temat Skutecznej Rekrutacji i...Daj Się Dobrze Zatrudnić

Email:
Imię:
Zgadzam się z polityką prywatnościGwarantuję Ci 100% prywatności. Wiadomości ode mnie otrzymuje już ponad 6700 osób.


* otrzymasz również dostęp do Biuletynu Dyrektora Personalnego oraz nagrań audio na temat budowania kariery