::. Odsłaniam kulisy skutecznej rekrutacji

Część pierwszaLiczba Czytelników którzy zapoznali się już z moim najnowszym raportem „Jak zbudować osobistą markę na rynku pracy, której pracodawca nie będzie mógł się oprzeć?” stale rośnie. W tej chwili jest Was już ponad 1200!

Ponieważ Raport cieszy się tak dużym powodzeniem, postanowiłam WSZYSTKIM Czytelnikom, którzy zapoznali się z jego treścią, przekazać kolejną porcję wiedzy na temat budowania kariery i osiągania sukcesu w rekrutacji.

Wykorzystałam w tym celu po raz pierwszy narzędzie z którego nigdy wcześniej nie korzystałam. I nie chodzi tu o YouTube (:)).

Mam nadzieję, że efekt Ci się spodoba!

To, co zobaczysz poniżej, to zaledwie wstęp do właściwej prezentacji – taki rodzaj opakowania. Całość dostępna będzie już dzisiaj dla wszystkich Czytelników Raportu.

Jeżeli więc nie zdążyłeś się jeszcze zapoznać z Raportem, ciągle możesz to zrobić wchodząc na stronę: Raport Specjalny

A teraz zapraszam do obejrzenia wstępu do prezentacji:

Skorzystaj z wyjątkowej okazji


"Rozmowa kwalifikacyjna, O czym nie wiedzą kandydaci do pracy, czyli sekrety rekrutujących ", wydanie drugie - Angelika Śniegocka - Wydawnictwo Helion
Zamów egzemplarz autorski książki z autografem i bonem rabatowym na sesje coachingu kariery z autorką
Tylko przez krótki czas, możesz stać się właścicielem autorskiego egzemplarza mojej książki, wraz ze spersonalizowanym autografem, bezpłatną wysyłką na terenie Polski i bonem w wysokości 100 zł na sesje coachingu kariery ze mną.

One thought on “::. Odsłaniam kulisy skutecznej rekrutacji

Dodaj komentarz