Konkurs – zostań bohaterką mojej książki

color-feather-isolated-3-981696-m„Pisząc historię swojego życia nie pozwól nikomu trzymać za długopis. Mówisz, że chcesz jeździć na motorze. Teraz powiedz: „Będę jeździć na motorze”. To jest właśnie czas, by wystartować.”  

Tak reklamuje swoje rajdy Harley Davidson.  A Ty – czy wystartowałaś w swoim rajdzie? Jaka jest Twoja historia na zawodowy zwrot w życiu?

Pracuję teraz nad kolejną książką – dwie pierwsze to „Rozmowa kwalifikacyjna. O czym nie wiedzą kandydaci, czyli sekrety rekrutujących” oraz „Coaching kariery”. Tym razem piszę o odkrywaniu swojego powołania. Podaję w niej różne strategię, które pomogą moim Czytelniczkom (i Czytelnikom:)) odkryć prawdziwe źródło swojej siły i motywacji. Mam jednak świadomość, że nic tak nie inspiruje jak prawdziwe historie kobiet, które przeszły już podobną drogę. Bo jak pokazuje moje doświadczenie, tę drogę można pokonać różnymi środkami transportu – doznać iluminacji i wystartować w kosmos z dnia na dzień:), wsiąść przez pomyłkę do innego pociągu i dojechać do właściwego miejsca, pokonać ją w towarzystwie bliskich osób albo samemu, krętą drogą pod górę.

Jakkolwiek wygląda(ła) Twoja własna podróż podążania za głosem serca, chcę usłyszały ją inne kobiety. Będzie ona dla nich inspiracją do podążania za swoimi własnymi marzeniami, źródłem optymizmu i siły do postawienia pierwszego kroku. A potem wytrwania, gdy przyjdą pierwsze przeciwności losu. Dlatego ogłaszam konkurs z NAGRODAMI:) na inspirującą historię opisującą zawodowy zwrot.

Więcej szczegółów na stronie www.LadiesNOW.pl

Dodaj komentarz

Pobierz Bezpłatny Kurs Na Temat Skutecznej Rekrutacji i...Daj Się Dobrze Zatrudnić

Email:
Imię:
Zgadzam się z polityką prywatnościGwarantuję Ci 100% prywatności. Wiadomości ode mnie otrzymuje już ponad 6700 osób.


* otrzymasz również dostęp do Biuletynu Dyrektora Personalnego oraz nagrań audio na temat budowania kariery