Konkurs – zostań bohaterką mojej książki

color-feather-isolated-3-981696-m„Pisząc historię swojego życia nie pozwól nikomu trzymać za długopis. Mówisz, że chcesz jeździć na motorze. Teraz powiedz: „Będę jeździć na motorze”. To jest właśnie czas, by wystartować.”  

Tak reklamuje swoje rajdy Harley Davidson.  A Ty – czy wystartowałaś w swoim rajdzie? Jaka jest Twoja historia na zawodowy zwrot w życiu?

Pracuję teraz nad kolejną książką – dwie pierwsze to „Rozmowa kwalifikacyjna. O czym nie wiedzą kandydaci, czyli sekrety rekrutujących” oraz „Coaching kariery”. Tym razem piszę o odkrywaniu swojego powołania. Podaję w niej różne strategię, które pomogą moim Czytelniczkom (i Czytelnikom:)) odkryć prawdziwe źródło swojej siły i motywacji. Mam jednak świadomość, że nic tak nie inspiruje jak prawdziwe historie kobiet, które przeszły już podobną drogę. Bo jak pokazuje moje doświadczenie, tę drogę można pokonać różnymi środkami transportu – doznać iluminacji i wystartować w kosmos z dnia na dzień:), wsiąść przez pomyłkę do innego pociągu i dojechać do właściwego miejsca, pokonać ją w towarzystwie bliskich osób albo samemu, krętą drogą pod górę.

Jakkolwiek wygląda(ła) Twoja własna podróż podążania za głosem serca, chcę usłyszały ją inne kobiety. Będzie ona dla nich inspiracją do podążania za swoimi własnymi marzeniami, źródłem optymizmu i siły do postawienia pierwszego kroku. A potem wytrwania, gdy przyjdą pierwsze przeciwności losu. Dlatego ogłaszam konkurs z NAGRODAMI:) na inspirującą historię opisującą zawodowy zwrot.

Więcej szczegółów na stronie www.LadiesNOW.pl


Zaproszenie do Akademii Bogatego Człowieka


Zapraszam Cię do Akademii Bogatego CzłowiekaSkoro dotarłeś aż tutaj, zapraszam Cię do dokonania jeszcze jednego odkrycia. Za chwilę (jeszcze przed oficjalną premierą) otrzymasz link do naszego najnowszego projektu. Dzięki niemu znajdziesz odpowiedzi na pytania: jak mądrzej zarabiać, jak zdobyć lepszą pracę, jak awansować i dostać podwyżkę, jak odkryć i zrealizować własne pomysły na biznes, jak monetyzować swoją wiedzę, jak zacząć skutecznie inwestować i zarządzać zarobionymi pieniędzmi i co najważniejsze: jak prowadzić bogate życie.
Akademia Bogatego Człowieka, bo o niej piszę, to społeczność pozytywnych ludzi, którzy wierzą, że prowadzenie bogatego życia to wynik decyzji i konsekwentnego działania, a nie tylko ilości zarabianych pieniędzy. Ponieważ czytasz mojego bloga, z pewnością zależy Ci na tym aby więcej zarabiać, znaleźć pomysł na dochodowy biznes, zacząć inwestować i cieszyć się bogatym życiem.
W Akademii Bogatego Człowieka premiujemy ludzi potrafiących się zaangażować i podejmować szybkie decyzję. Dlatego też zapisz się na listę informacyjną AKADEMII BOGATEGO CZŁOWIEKA, jeszcze przed jej oficjalna premierą.

Tak, jestem zainteresowany Akademią Bogatego Człowieka


Dodaj komentarz

Pobierz Bezpłatny Kurs Na Temat Skutecznej Rekrutacji i...Daj Się Dobrze Zatrudnić

Email:
Imię:
Zgadzam się z polityką prywatnościGwarantuję Ci 100% prywatności. Wiadomości ode mnie otrzymuje już ponad 6700 osób.


* otrzymasz również dostęp do Biuletynu Dyrektora Personalnego oraz nagrań audio na temat budowania kariery