::. Konkurs rozstrzygnięty!

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie, w którym do wygrania był udział w kursie „Od zera do Managera. Jak zdobyć fascynującą pracę i osiągnąć sukces zawodowy.” za złotówkę. Napłynęło 27 zgłoszeń, wszystkie uważnie przeczytałam. Kilka z nich było bardzo ciekawych, miałam 3 faworytów i trudno było wybrać zwycięzcę. Ale – jak to mówią – złoty medal jest tylko jeden.

Złoty medal ode mnie czyli udział w kursie  „Od zera do Managera. Jak zdobyć fascynującą pracę i osiągnąć sukces zawodowy.” za 1 PLN otrzymuje Iwona. Z tą „właściwą” Iwoną skontaktuję się mailowo, gdyż nie chcę na blogu ujawniać maila zwyciężczyni.

Z uwagi na to, że było sporo naprawdę ciekawych wpisów, w konkursie przyznałam także 2 nagrody pocieszenia. Osoby nagrodzone otrzymają ode mnie informację mailem.

Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękuję i gratuluję!


Zaproszenie do Akademii Bogatego Człowieka


Zapraszam Cię do Akademii Bogatego CzłowiekaSkoro dotarłeś aż tutaj, zapraszam Cię do dokonania jeszcze jednego odkrycia. Za chwilę (jeszcze przed oficjalną premierą) otrzymasz link do naszego najnowszego projektu. Dzięki niemu znajdziesz odpowiedzi na pytania: jak mądrzej zarabiać, jak zdobyć lepszą pracę, jak awansować i dostać podwyżkę, jak odkryć i zrealizować własne pomysły na biznes, jak monetyzować swoją wiedzę, jak zacząć skutecznie inwestować i zarządzać zarobionymi pieniędzmi i co najważniejsze: jak prowadzić bogate życie.
Akademia Bogatego Człowieka, bo o niej piszę, to społeczność pozytywnych ludzi, którzy wierzą, że prowadzenie bogatego życia to wynik decyzji i konsekwentnego działania, a nie tylko ilości zarabianych pieniędzy. Ponieważ czytasz mojego bloga, z pewnością zależy Ci na tym aby więcej zarabiać, znaleźć pomysł na dochodowy biznes, zacząć inwestować i cieszyć się bogatym życiem.
W Akademii Bogatego Człowieka premiujemy ludzi potrafiących się zaangażować i podejmować szybkie decyzję. Dlatego też zapisz się na listę informacyjną AKADEMII BOGATEGO CZŁOWIEKA, jeszcze przed jej oficjalna premierą.

Tak, jestem zainteresowany Akademią Bogatego Człowieka


Dodaj komentarz

Pobierz Bezpłatny Kurs Na Temat Skutecznej Rekrutacji i...Daj Się Dobrze Zatrudnić

Email:
Imię:
Zgadzam się z polityką prywatnościGwarantuję Ci 100% prywatności. Wiadomości ode mnie otrzymuje już ponad 6700 osób.


* otrzymasz również dostęp do Biuletynu Dyrektora Personalnego oraz nagrań audio na temat budowania kariery