::. Konkurs rozstrzygnięty!

Dziękuję wszystkim za udział w konkursie, w którym do wygrania był udział w kursie „Od zera do Managera. Jak zdobyć fascynującą pracę i osiągnąć sukces zawodowy.” za złotówkę. Napłynęło 27 zgłoszeń, wszystkie uważnie przeczytałam. Kilka z nich było bardzo ciekawych, miałam 3 faworytów i trudno było wybrać zwycięzcę. Ale – jak to mówią – złoty medal jest tylko jeden.

Złoty medal ode mnie czyli udział w kursie  „Od zera do Managera. Jak zdobyć fascynującą pracę i osiągnąć sukces zawodowy.” za 1 PLN otrzymuje Iwona. Z tą „właściwą” Iwoną skontaktuję się mailowo, gdyż nie chcę na blogu ujawniać maila zwyciężczyni.

Z uwagi na to, że było sporo naprawdę ciekawych wpisów, w konkursie przyznałam także 2 nagrody pocieszenia. Osoby nagrodzone otrzymają ode mnie informację mailem.

Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękuję i gratuluję!

Skorzystaj z wyjątkowej okazji


"Rozmowa kwalifikacyjna, O czym nie wiedzą kandydaci do pracy, czyli sekrety rekrutujących ", wydanie drugie - Angelika Śniegocka - Wydawnictwo Helion
Zamów egzemplarz autorski książki z autografem i bonem rabatowym na sesje coachingu kariery z autorką
Tylko przez krótki czas, możesz stać się właścicielem autorskiego egzemplarza mojej książki, wraz ze spersonalizowanym autografem, bezpłatną wysyłką na terenie Polski i bonem w wysokości 100 zł na sesje coachingu kariery ze mną.

Dodaj komentarz