::. Każdą pracę podejmę…?

Zleciłam dzisiaj firmie rekrutacyjnej kolejny projekt do realizacji. Rozmawiałam przy tej okazji z Panią Manager katowickiego oddziału tej firmy i to ona powiedziała mi o tym artykule. Wyborcza na pierwszej stronie trąbi: „Pokolenie wyżu: weźmiemy każdą pracę”.

A Pani Manager międzynarodowej firmy rekrutacyjnej mówi – My wiemy, że to nieprawda.

Warto wspomnieć o tym, że dla młodych „każda praca” zaczyna się od 2200 netto, podczas gdy pracodawcy płacą tyle brutto (albo i nawet nie).

To ja się pytam co to za „każda praca”, której młode pokolenie się podejmie?

Warto przeczytać, naprawdę –  http://wyborcza.pl/1,75478,9276789,Wezme_kazda_prace.html

Ciekawa jest także dyskusja na forum, oj ciekawa:)


Zaproszenie do Akademii Bogatego Człowieka


Zapraszam Cię do Akademii Bogatego CzłowiekaSkoro dotarłeś aż tutaj, zapraszam Cię do dokonania jeszcze jednego odkrycia. Za chwilę (jeszcze przed oficjalną premierą) otrzymasz link do naszego najnowszego projektu. Dzięki niemu znajdziesz odpowiedzi na pytania: jak mądrzej zarabiać, jak zdobyć lepszą pracę, jak awansować i dostać podwyżkę, jak odkryć i zrealizować własne pomysły na biznes, jak monetyzować swoją wiedzę, jak zacząć skutecznie inwestować i zarządzać zarobionymi pieniędzmi i co najważniejsze: jak prowadzić bogate życie.
Akademia Bogatego Człowieka, bo o niej piszę, to społeczność pozytywnych ludzi, którzy wierzą, że prowadzenie bogatego życia to wynik decyzji i konsekwentnego działania, a nie tylko ilości zarabianych pieniędzy. Ponieważ czytasz mojego bloga, z pewnością zależy Ci na tym aby więcej zarabiać, znaleźć pomysł na dochodowy biznes, zacząć inwestować i cieszyć się bogatym życiem.
W Akademii Bogatego Człowieka premiujemy ludzi potrafiących się zaangażować i podejmować szybkie decyzję. Dlatego też zapisz się na listę informacyjną AKADEMII BOGATEGO CZŁOWIEKA, jeszcze przed jej oficjalna premierą.

Tak, jestem zainteresowany Akademią Bogatego Człowieka


One thought on “::. Każdą pracę podejmę…?

  • at
    Permalink

    To zależy na jakim stanowisku pracujesz w Irlandii. Na takie samo stanowisko starasz się w Polsce? Jak wysyłasz CV z zagranicy, to od razu pojawia się kwestia dyspozycyjności na rozmowę kwalifikacyjną, itp.
    Ja na przykład w tym roku zaprosiłam dwie osoby z Anglii na rozmowę kwalifikacyjną i obydwie zrezygnowały. Moja perspektywa jest taka, że pracownicy z zagranicy rozsyłają CV badając rynek, potem są zaskoczeni szybkim odzewem i zupełnie nie przygotowani na to, że muszą przyjechać na rozmowę.

    Reply

Dodaj komentarz

Pobierz Bezpłatny Kurs Na Temat Skutecznej Rekrutacji i...Daj Się Dobrze Zatrudnić

Email:
Imię:
Zgadzam się z polityką prywatnościGwarantuję Ci 100% prywatności. Wiadomości ode mnie otrzymuje już ponad 6700 osób.


* otrzymasz również dostęp do Biuletynu Dyrektora Personalnego oraz nagrań audio na temat budowania kariery