::. Idealistą być

Dzisiaj z innej beczki…

Włączając się w różne dyskusje na GL często jestem prowokowana przez „młodych gniewnych”. Unikam wdawania się w przepychanki, bo musiałabym poświęcić im zbyt wiele czasu, którego nie mam za wiele łącząc obowiązki zawodowe z prowadzeniem bloga i życiem rodzinnym. A nasz 2,5 letni synek jest dzieckiem absorbującym uwagę (tak eufemistycznie określa się dzieci, z którymi nie można wytrzymać:))

Dzisiaj dokonałam przełomowego odkrycia – źródłem wielu różnic zdań jest idealizm.

Idealizm jest przymiotem młodości. Każdy z nas przechodzi przez ten etap. Potem nachodzi na każdego czas, kiedy dochodzi do wniosku, że świata nie zbawi.

Ja też w pewnym momencie, po wielu latach zbawiania świat doszłam do wniosku, że to co mogę dla niego zrobić najlepszego to zbawić samą siebie. Bo na to mam wpływ.

I od tamtej pory znacznie lepiej mi się żyje.

Uważam, że pogodzenie się ze światem jest momentem, w którym stajemy się dorośli.

Zapraszam do dyskusji….


Zaproszenie do Akademii Bogatego Człowieka


Zapraszam Cię do Akademii Bogatego CzłowiekaSkoro dotarłeś aż tutaj, zapraszam Cię do dokonania jeszcze jednego odkrycia. Za chwilę (jeszcze przed oficjalną premierą) otrzymasz link do naszego najnowszego projektu. Dzięki niemu znajdziesz odpowiedzi na pytania: jak mądrzej zarabiać, jak zdobyć lepszą pracę, jak awansować i dostać podwyżkę, jak odkryć i zrealizować własne pomysły na biznes, jak monetyzować swoją wiedzę, jak zacząć skutecznie inwestować i zarządzać zarobionymi pieniędzmi i co najważniejsze: jak prowadzić bogate życie.
Akademia Bogatego Człowieka, bo o niej piszę, to społeczność pozytywnych ludzi, którzy wierzą, że prowadzenie bogatego życia to wynik decyzji i konsekwentnego działania, a nie tylko ilości zarabianych pieniędzy. Ponieważ czytasz mojego bloga, z pewnością zależy Ci na tym aby więcej zarabiać, znaleźć pomysł na dochodowy biznes, zacząć inwestować i cieszyć się bogatym życiem.
W Akademii Bogatego Człowieka premiujemy ludzi potrafiących się zaangażować i podejmować szybkie decyzję. Dlatego też zapisz się na listę informacyjną AKADEMII BOGATEGO CZŁOWIEKA, jeszcze przed jej oficjalna premierą.

Tak, jestem zainteresowany Akademią Bogatego Człowieka


4 thoughts on “::. Idealistą być

 • at
  Permalink

  Super właśnie też do tego doszłam. Podpisuję się wszystkimi rękami i nogami 🙂
  To trzeba przeżyć, doświadczyć i dojrzeć do tego. Uznanie tego sprawia, że pozytywniej widzi się rzeczywistość nas otaczającą.

  Reply
 • at
  Permalink

  Jeśli mam być szczera, to trochę nie rozumiem pojęcia „to trzeba przeżyć, doświadczyć i dojrzeć”, w szczególności tego ostatniego. Czy wyzbędę się idealizmu, kiedy dorosnę? Jeśli tak, to dlaczego?

  Reply
  • at
   Permalink

   Bo większość ludzi się wyzbywa, wtedy nazywamy ich dostosowanymi i lepiej im się żyje. „Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?” to cytat z Jonasza Kofty:-)

   Reply

Dodaj komentarz

Pobierz Bezpłatny Kurs Na Temat Skutecznej Rekrutacji i...Daj Się Dobrze Zatrudnić

Email:
Imię:
Zgadzam się z polityką prywatnościGwarantuję Ci 100% prywatności. Wiadomości ode mnie otrzymuje już ponad 6700 osób.


* otrzymasz również dostęp do Biuletynu Dyrektora Personalnego oraz nagrań audio na temat budowania kariery