RozmowaRekrutacyjna.pl http://rozmowarekrutacyjna.pl Angelika Śniegocka | Dyrektor HR | COACH ICC | MENTOR KARIERY Sun, 31 May 2020 18:10:14 +0000 pl-PL hourly 1 https://i0.wp.com/rozmowarekrutacyjna.pl/wp-content/uploads/2014/08/cropped-Angelika-Sniegocka.jpg?fit=32%2C32 RozmowaRekrutacyjna.pl http://rozmowarekrutacyjna.pl 32 32 8757562 Jak pogodzić pracę z domu z dziećmi? http://rozmowarekrutacyjna.pl/jak-pogodzic-prace-z-domu-z-dziecmi/ http://rozmowarekrutacyjna.pl/jak-pogodzic-prace-z-domu-z-dziecmi/#respond Sun, 31 May 2020 18:10:12 +0000 http://rozmowarekrutacyjna.pl/?p=4438 Dobra wiadomość jest taka, że można tego dokonać! Jeśli jesteś pracującym rodzicem, to doskonale wiesz, jakim wyzwaniem jest realizacja zawodowych obowiązków, gdy Twoje dziecko ciągle czegoś od Ciebie chce. Odzywają się wtedy w głowie wszystkie demony – nie wyrobię się na czas, zwolnią mnie z pracy, dlaczego to dziecko nie … Czytaj Więcej...Jak pogodzić pracę z domu z dziećmi?

The post Jak pogodzić pracę z domu z dziećmi? first appeared on RozmowaRekrutacyjna.pl.]]>
http://rozmowarekrutacyjna.pl/jak-pogodzic-prace-z-domu-z-dziecmi/feed/ 0 4438
Wypalenie zawodowe z powodu pracy zdalnej? http://rozmowarekrutacyjna.pl/wypalenie-zawodowe-z-powodu-pracy-zdalnej/ http://rozmowarekrutacyjna.pl/wypalenie-zawodowe-z-powodu-pracy-zdalnej/#respond Sun, 31 May 2020 18:06:22 +0000 http://rozmowarekrutacyjna.pl/?p=4436 Nigdy nie myślałam, że będę pisać o wypaleniu zawodowym spowodowanym pracą z domu. Jednak widzę, że temat przewija się coraz częściej w moich rozmowach, bo wielu z nas czuje się przytłoczonych pracą w izolacji od ludzi. „Uważaj o czym marzysz, bo może się spełnić.” Ileż to razy przed pandemią narzekałaś … Czytaj Więcej...Wypalenie zawodowe z powodu pracy zdalnej?

The post Wypalenie zawodowe z powodu pracy zdalnej? first appeared on RozmowaRekrutacyjna.pl.]]>
http://rozmowarekrutacyjna.pl/wypalenie-zawodowe-z-powodu-pracy-zdalnej/feed/ 0 4436
Jak napisać dobre CV http://rozmowarekrutacyjna.pl/jak-napisac-dobre-cv/ http://rozmowarekrutacyjna.pl/jak-napisac-dobre-cv/#respond Thu, 16 Apr 2015 22:13:53 +0000 http://rozmowarekrutacyjna.pl/?p=3983 Temat z brodą – o pisaniu CV powiedziano już chyba wszystko. Czy aby na pewno? Pigułkę skutecznych rad na dobre CV wg 24 ekspertów możesz znaleźć w artykule, gdzie i ja zostałam poproszona o wypowiedź. Angelika Śniegocka, dyrektor personalny i coach kariery w OdZeraDoManagera.pl Pracodawca szuka w dobrym CV przede wszystkim … Czytaj Więcej...Jak napisać dobre CV

The post Jak napisać dobre CV first appeared on RozmowaRekrutacyjna.pl.]]>
http://rozmowarekrutacyjna.pl/jak-napisac-dobre-cv/feed/ 0 3983
Rzucić etat i założyć firmę http://rozmowarekrutacyjna.pl/rzucic-etat-i-zalozyc-firme/ http://rozmowarekrutacyjna.pl/rzucic-etat-i-zalozyc-firme/#comments Fri, 30 Jan 2015 01:04:23 +0000 http://rozmowarekrutacyjna.pl/?p=3968 Od czasu do czasu być może zastanawiasz się, czy nie rzucić poszukiwania pracy na etacie i nie rozpocząć własnej działalności. Albo czy nie wziąć pożyczki z Unii, albo z Urzędu Pracy na założenie własnego biznesu. Sporo osób się na to decyduje. Kilka z nich nawet poznałam osobiście. Nie chcę Cię … Czytaj Więcej...Rzucić etat i założyć firmę

The post Rzucić etat i założyć firmę first appeared on RozmowaRekrutacyjna.pl.]]>
http://rozmowarekrutacyjna.pl/rzucic-etat-i-zalozyc-firme/feed/ 6 3968
::. Czy warto szukać pracy w wakacje? http://rozmowarekrutacyjna.pl/czy-warto-szukac-pracy-w-wakacje/ http://rozmowarekrutacyjna.pl/czy-warto-szukac-pracy-w-wakacje/#respond Sun, 04 Aug 2013 14:05:42 +0000 http://rozmowarekrutacyjna.pl/?p=335   Czy warto szukać pracy w wakacje? – zapytał mnie wczoraj Czytelnik bloga. Bez wątpienia TAK! Procesy rekrutacyjne nie chodzą na wakacje. Urlop większości pracowników w firmach trwa 2 tygodnie, więc nie jest tak, że w okresie wakacji nic się nie dzieje (jak niektórzy kandydaci myślą).  Procesy rekrutacyjne mogą co prawda być … Czytaj Więcej...::. Czy warto szukać pracy w wakacje?

The post ::. Czy warto szukać pracy w wakacje? first appeared on RozmowaRekrutacyjna.pl.]]>
http://rozmowarekrutacyjna.pl/czy-warto-szukac-pracy-w-wakacje/feed/ 0 335