::. Ile można tutaj zarobić?

www.RozmowaRekrutacyjna.plW swojej karierze dyrektora personalnego przeprowadziłam ponad tysiąc rozmów rekrutacyjnych i miałam okazję spotykać zarówno kandydatów świetnie przygotowanych do rozmowy rekrutacyjnej, jak i tych, którzy wydawali się być zupełnie niewtajemniczeni w zasady, jakimi się ona rządzi. Myślę, że napiszę kiedyś książkę „Bon-ton na rozmowie rekrutacyjnej”;-) Rozmowa rekrutacyjna ma swoją etykietę i są tematy, których się nie porusza. Pracodawca nie powinien na przykład pytać o to kiedy masz zamiar mieć dzieci a kandydat o to, ile zarobi. Jest sprawą oczywistą, że chcesz na linii pracodawca-pracownik jak najwięcej zyskać, ale na rozmowie kwalifikacyjnej mów językiem korzyści pracodawcy, nie swoich.

Są to niepisane zasady etykiety i ktoś, kto ich nie przestrzega jest jak gość psujący powietrze na przyjęciu. Raczej nikt nie zwróci Ci uwagi, ale niesmak po sobie pozostawisz.

Skorzystaj z wyjątkowej okazji


"Rozmowa kwalifikacyjna, O czym nie wiedzą kandydaci do pracy, czyli sekrety rekrutujących ", wydanie drugie - Angelika Śniegocka - Wydawnictwo Helion
Zamów egzemplarz autorski książki z autografem i bonem rabatowym na sesje coachingu kariery z autorką
Tylko przez krótki czas, możesz stać się właścicielem autorskiego egzemplarza mojej książki, wraz ze spersonalizowanym autografem, bezpłatną wysyłką na terenie Polski i bonem w wysokości 100 zł na sesje coachingu kariery ze mną.

Dodaj komentarz