::. Dobre CV czyli jakie?

Zapraszam Cię dzisiaj do uważnego przyjrzenia się swojemu CV. Czy Twoje CV jest listą Twoich dotychczas pełnionych obowiązków? Potencjalny pracodawca jest bardziej zainteresowany Twoimi osiągnięciami niż tym czym się zajmowałeś. 

A więc „uczyłeś się czy się nauczyłeś?” Pamiętasz to ze szkoły? Bo ja tak.  Rekrutujący, tak jak nauczyciel szuka efektów Twojej pracy i tego co możesz zrobić w przyszłości dla jego firmy. 

Nawet jeśli masz 10 certyfikatów, świadczy to tylko o tym, że lubisz się uczyć. Tego co szuka pracodawca to dowodu na to, że certyfikaty te poprawiły wyniki Twojej pracy i firma odniosła z nich korzyści.

Dodaj więc nową rubrykę do swojego CV – Osiągnięcia. Niech znajdzie swoje miejsce u góry strony, pod Twoimi danymi osobowymi. 

Nie ograniczaj się do wypisania zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach pracy. To bardzo powszechna praktyka. Pisząc tylko o tym co robiłeś, wcale nie mówisz o tym, czy wykonywałeś swoje zadania dobrze i czy firma odniosła z Twojego działania korzyści. 

Pracodawcy polują na wyniki. Czy Twoja firma zaoszczędziła czas lub pieniądze dzięki temu, że wykonałeś dobrze swoją pracę? Czy realizowałeś założone cele, a może je przekraczałeś? 

Bądź precyzyjny i nie wstydź się chwalić swoimi sukcesami!

 

 

 

 


Zaproszenie do Akademii Bogatego Człowieka


Zapraszam Cię do Akademii Bogatego CzłowiekaSkoro dotarłeś aż tutaj, zapraszam Cię do dokonania jeszcze jednego odkrycia. Za chwilę (jeszcze przed oficjalną premierą) otrzymasz link do naszego najnowszego projektu. Dzięki niemu znajdziesz odpowiedzi na pytania: jak mądrzej zarabiać, jak zdobyć lepszą pracę, jak awansować i dostać podwyżkę, jak odkryć i zrealizować własne pomysły na biznes, jak monetyzować swoją wiedzę, jak zacząć skutecznie inwestować i zarządzać zarobionymi pieniędzmi i co najważniejsze: jak prowadzić bogate życie.
Akademia Bogatego Człowieka, bo o niej piszę, to społeczność pozytywnych ludzi, którzy wierzą, że prowadzenie bogatego życia to wynik decyzji i konsekwentnego działania, a nie tylko ilości zarabianych pieniędzy. Ponieważ czytasz mojego bloga, z pewnością zależy Ci na tym aby więcej zarabiać, znaleźć pomysł na dochodowy biznes, zacząć inwestować i cieszyć się bogatym życiem.
W Akademii Bogatego Człowieka premiujemy ludzi potrafiących się zaangażować i podejmować szybkie decyzję. Dlatego też zapisz się na listę informacyjną AKADEMII BOGATEGO CZŁOWIEKA, jeszcze przed jej oficjalna premierą.

Tak, jestem zainteresowany Akademią Bogatego Człowieka


Dodaj komentarz

Pobierz Bezpłatny Kurs Na Temat Skutecznej Rekrutacji i...Daj Się Dobrze Zatrudnić

Email:
Imię:
Zgadzam się z polityką prywatnościGwarantuję Ci 100% prywatności. Wiadomości ode mnie otrzymuje już ponad 6700 osób.


* otrzymasz również dostęp do Biuletynu Dyrektora Personalnego oraz nagrań audio na temat budowania kariery