Subskrybenci

Zapisz się na BEZPŁATNY kurs:

„Jak dać się dobrze zatrudnić?”

W tym Kursie dowiesz się jak w 6. krokach szybko i skutecznie przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i wyprzedzić konkurencję!

Zdobądź darmowy, sześcioczęściowy kurs mailowy i uzyskaj wiedzę, która pozwoli Ci dobrze przygotować się do interview.

Jeśli myślisz, że powiem Ci abyś nie spóźnił się na rozmowę i zawsze mówił prawdę, to grubo się mylisz. Takich informacji pełno jest w sieci. W taki sposób nie zbudujesz swojej przewagi nad innymi kandydatami.

Zamiast tego, w moim Kursie dowiesz się m.in.:

  • Jak możesz odkryć oczekiwania pracodawcy?
  • Czego brakuje Twojemu CV?
  • Jak możesz przewidzieć pytania rekrutującego?
  • Kto powie Ci to, czego nie usłyszysz od pracodawcy?
  • Jak pozbyć się paraliżującego lęku przed rozmową?

E-mail :
Imię :
Na jakim etapie jesteś? :
Wiek :

Zgadzam się z polityką prywatności

P.S.To jeszcze nie wszystko! Dla Subskrybentów Biuletynu Porady Dyrektora Personalnego przygotowałam specjalny BONUS – dostęp do godzinnego nagrania, w którym rozprawiam się z problemami moich Czytelników.

 


Zaproszenie do Akademii Bogatego Człowieka


Zapraszam Cię do Akademii Bogatego CzłowiekaSkoro dotarłeś aż tutaj, zapraszam Cię do dokonania jeszcze jednego odkrycia. Za chwilę (jeszcze przed oficjalną premierą) otrzymasz link do naszego najnowszego projektu. Dzięki niemu znajdziesz odpowiedzi na pytania: jak mądrzej zarabiać, jak zdobyć lepszą pracę, jak awansować i dostać podwyżkę, jak odkryć i zrealizować własne pomysły na biznes, jak monetyzować swoją wiedzę, jak zacząć skutecznie inwestować i zarządzać zarobionymi pieniędzmi i co najważniejsze: jak prowadzić bogate życie.
Akademia Bogatego Człowieka, bo o niej piszę, to społeczność pozytywnych ludzi, którzy wierzą, że prowadzenie bogatego życia to wynik decyzji i konsekwentnego działania, a nie tylko ilości zarabianych pieniędzy. Ponieważ czytasz mojego bloga, z pewnością zależy Ci na tym aby więcej zarabiać, znaleźć pomysł na dochodowy biznes, zacząć inwestować i cieszyć się bogatym życiem.
W Akademii Bogatego Człowieka premiujemy ludzi potrafiących się zaangażować i podejmować szybkie decyzję. Dlatego też zapisz się na listę informacyjną AKADEMII BOGATEGO CZŁOWIEKA, jeszcze przed jej oficjalna premierą.

Tak, jestem zainteresowany Akademią Bogatego Człowieka


Pobierz Bezpłatny Kurs Na Temat Skutecznej Rekrutacji i...Daj Się Dobrze Zatrudnić

Email:
Imię:
Zgadzam się z polityką prywatnościGwarantuję Ci 100% prywatności. Wiadomości ode mnie otrzymuje już ponad 6700 osób.


* otrzymasz również dostęp do Biuletynu Dyrektora Personalnego oraz nagrań audio na temat budowania kariery