::. CV jak VIDEO

www.RozmowaRekrutacyjna.plCo jakiś czas otrzymuję pytania na temat tego co sądzę o takich nowościach jak CV w formie prezentacji ppt, prezentacji we flashu czy w formie video.

Pomysł może i ciekawy, ale…  No właśnie, ALE

Kierując się swoim doświadczeniem zaraz zadaję sobie pytanie – Kto będzie miał czas czekać na załadowanie się takiego CV? Czy kiedy otwierasz strony www wykonane we flashu nie klikasz od razu „pomiń intro”? Bo ja tak.

Ułudą wielu kandydatów jest, że jak wyślą życiorys z wodotryskiem, to zostaną zauważeni. Rekrutujący szuka przede wszystkim RZECZOWEJ INFORMACJI.

Poza tym – może o tym nie wiesz – wiele firm ma restrykcyjne zasady korzystania z poczty. Maile przekraczające określony rozmiar lądują w koszu albo czekają z dostarczeniem na godziny nocne. Jest to podyktowane troską o przepustowość łączy i polityką bezpieczeństwa informacji w korporacjach.

W tym czasie na skrzynkę rekrutującego spłynie 50 innych aplikacji i już nikt nie będzie zainteresowany otwieraniem Twojej, nawet jeśli zostanie na maila dostarczona.

Pomyśl o tym, zanim stworzysz świetną prezentację, której niestety nikt nie obejrzy…

Angelika Sniegocka


PS. O tym, dlaczego nie warto uskuteczniać przerostu formy nad treścią i co w ostatecznym rozrachunku ma najważniejsze znaczenie w CV pisałam tutaj


Zaproszenie do Akademii Bogatego Człowieka


Zapraszam Cię do Akademii Bogatego CzłowiekaSkoro dotarłeś aż tutaj, zapraszam Cię do dokonania jeszcze jednego odkrycia. Za chwilę (jeszcze przed oficjalną premierą) otrzymasz link do naszego najnowszego projektu. Dzięki niemu znajdziesz odpowiedzi na pytania: jak mądrzej zarabiać, jak zdobyć lepszą pracę, jak awansować i dostać podwyżkę, jak odkryć i zrealizować własne pomysły na biznes, jak monetyzować swoją wiedzę, jak zacząć skutecznie inwestować i zarządzać zarobionymi pieniędzmi i co najważniejsze: jak prowadzić bogate życie.
Akademia Bogatego Człowieka, bo o niej piszę, to społeczność pozytywnych ludzi, którzy wierzą, że prowadzenie bogatego życia to wynik decyzji i konsekwentnego działania, a nie tylko ilości zarabianych pieniędzy. Ponieważ czytasz mojego bloga, z pewnością zależy Ci na tym aby więcej zarabiać, znaleźć pomysł na dochodowy biznes, zacząć inwestować i cieszyć się bogatym życiem.
W Akademii Bogatego Człowieka premiujemy ludzi potrafiących się zaangażować i podejmować szybkie decyzję. Dlatego też zapisz się na listę informacyjną AKADEMII BOGATEGO CZŁOWIEKA, jeszcze przed jej oficjalna premierą.

Tak, jestem zainteresowany Akademią Bogatego Człowieka


Dodaj komentarz

Pobierz Bezpłatny Kurs Na Temat Skutecznej Rekrutacji i...Daj Się Dobrze Zatrudnić

Email:
Imię:
Zgadzam się z polityką prywatnościGwarantuję Ci 100% prywatności. Wiadomości ode mnie otrzymuje już ponad 6700 osób.


* otrzymasz również dostęp do Biuletynu Dyrektora Personalnego oraz nagrań audio na temat budowania kariery