::. Coaching Kariery – Premiera najnowszej książki Angeliki Śniegockiej

Coaching Kariery - poznaj moją najnowszą książkęZ wielką przyjemnością informuję, że nakładem Wydawnictwa Złote Myśli ukazała się moja najnowsza książka: „Coaching Kariery”

Pokazuję w niej poparte moim wieloletnim doświadczeniem zarówno rekrutującego jak i rekrutowanego, kolejne etapy poszukiwania pracy, która kończy się zdobyciem wymarzonej (a nie tylko pierwszej lepszej) pracy.

Moja książka nie jest monologiem teoretyka. Dzięki ćwiczeniom oraz przykładom, na kolejnych stronach prowadzę z Tobą dialog o rzeczach najistotniejszych dla Ciebie: o Twojej karierze.

Dzięki mojej książce:

  • Nauczysz się zupełnie nowego sposobu patrzenia na siebie i swoje możliwości, dzięki czemu na rynku pracy staniesz się gorącym i pożądanym “towarem”.
  • Poznasz trzy najbardziej zabójcze mity na temat poszukiwania pracy, co zaoszczędzi Ci wiele czasu i energię marnotrawionych na powtarzanie nieefektywnych działań z przeszłości.
  • Odkryjesz skuteczny sposób budowania kariery
  • Dowiesz się, co zrobić ze swoimi ograniczeniami, które do tej pory przeszkadzały Ci w zdobyciu wymarzonej pracy.
  • Nauczysz się korzystać z dwóch kanałów rekrutacji. Jeden z nich jest ukryty i tylko niewiele osób zdaje sobie sprawę z jego istnienia.
  • Poznasz nietypowy sposób czytania ogłoszeń typu “dam pracę”, dzięki któremu rozszyfrujesz pracodawcę, dowiesz się, kogo naprawdę szuka i co faktycznie może Ci zaoferować.
  • Odkryjesz dobre sposoby na dbanie o wizerunek w sieci (i jego naprawę, gdy nie jest najlepszy), dzięki czemu nic nie powstrzyma pracodawcy przed zaproszeniem Cię na rozmowę kwalifikacyjną.
  • Dowiesz się WSZYSTKIEGO na temat pisania skutecznego CV. Takich porad może Ci udzielić tylko osoba “z drugiej strony” procesu rekrutacji. Mnóstwo szczegółów, które decydują o tym, czy rekruter zaprosi Cię na upragnioną rozmowę kwalifikacyjną.
  • Dowiesz się w końcu, dlaczego rekruterzy odrzucają świetnych kandydatów, co pozwoli Ci uniknąć ich błędów.

 

Jeżeli zależy Ci na świadomym projektowaniu i kreowaniu własnej kariery, wolisz nie pozostawiać niczego przypadkowi i chcesz pomimo opinii większości znaleźć pracę, która oprócz odpowiednich zarobków da Ci też satysfakcję i możliwość dalszego rozwoju – moja książka jest właśnie dla Ciebie.

 

Jeżeli jednak zależy Ci jedynie na znalezieniu jakiejkolwiek pracy, uważasz, że pracownik nie ma na nic wpływu i pracę można znaleźć jedynie „po znajomości” – tym bardziej powinieneś przeczytać moją książkę aby zobaczyć jak bardzo możesz mijać się z prawdą i zacząć od… zmiany własnych przekonań.

Życzę Ci owocnej lektury.

Pozdrawiam,

Angelika Śniegocka

P.S. Poniżej załączam link do strony z opisem książki:

Coaching Kariery czyli Jak W Końcu Zdobyć Dobrą Pracę i Zacząć Dobrze Zarabiać

 

Skorzystaj z wyjątkowej okazji


"Rozmowa kwalifikacyjna, O czym nie wiedzą kandydaci do pracy, czyli sekrety rekrutujących ", wydanie drugie - Angelika Śniegocka - Wydawnictwo Helion
Zamów egzemplarz autorski książki z autografem i bonem rabatowym na sesje coachingu kariery z autorką
Tylko przez krótki czas, możesz stać się właścicielem autorskiego egzemplarza mojej książki, wraz ze spersonalizowanym autografem, bezpłatną wysyłką na terenie Polski i bonem w wysokości 100 zł na sesje coachingu kariery ze mną.

One thought on “::. Coaching Kariery – Premiera najnowszej książki Angeliki Śniegockiej

Dodaj komentarz