::. Coaching Kariery – Premiera najnowszej książki Angeliki Śniegockiej

Coaching Kariery - poznaj moją najnowszą książkęZ wielką przyjemnością informuję, że nakładem Wydawnictwa Złote Myśli ukazała się moja najnowsza książka: „Coaching Kariery”

Pokazuję w niej poparte moim wieloletnim doświadczeniem zarówno rekrutującego jak i rekrutowanego, kolejne etapy poszukiwania pracy, która kończy się zdobyciem wymarzonej (a nie tylko pierwszej lepszej) pracy.

Moja książka nie jest monologiem teoretyka. Dzięki ćwiczeniom oraz przykładom, na kolejnych stronach prowadzę z Tobą dialog o rzeczach najistotniejszych dla Ciebie: o Twojej karierze.

Dzięki mojej książce:

  • Nauczysz się zupełnie nowego sposobu patrzenia na siebie i swoje możliwości, dzięki czemu na rynku pracy staniesz się gorącym i pożądanym “towarem”.
  • Poznasz trzy najbardziej zabójcze mity na temat poszukiwania pracy, co zaoszczędzi Ci wiele czasu i energię marnotrawionych na powtarzanie nieefektywnych działań z przeszłości.
  • Odkryjesz skuteczny sposób budowania kariery
  • Dowiesz się, co zrobić ze swoimi ograniczeniami, które do tej pory przeszkadzały Ci w zdobyciu wymarzonej pracy.
  • Nauczysz się korzystać z dwóch kanałów rekrutacji. Jeden z nich jest ukryty i tylko niewiele osób zdaje sobie sprawę z jego istnienia.
  • Poznasz nietypowy sposób czytania ogłoszeń typu “dam pracę”, dzięki któremu rozszyfrujesz pracodawcę, dowiesz się, kogo naprawdę szuka i co faktycznie może Ci zaoferować.
  • Odkryjesz dobre sposoby na dbanie o wizerunek w sieci (i jego naprawę, gdy nie jest najlepszy), dzięki czemu nic nie powstrzyma pracodawcy przed zaproszeniem Cię na rozmowę kwalifikacyjną.
  • Dowiesz się WSZYSTKIEGO na temat pisania skutecznego CV. Takich porad może Ci udzielić tylko osoba “z drugiej strony” procesu rekrutacji. Mnóstwo szczegółów, które decydują o tym, czy rekruter zaprosi Cię na upragnioną rozmowę kwalifikacyjną.
  • Dowiesz się w końcu, dlaczego rekruterzy odrzucają świetnych kandydatów, co pozwoli Ci uniknąć ich błędów.

 

Jeżeli zależy Ci na świadomym projektowaniu i kreowaniu własnej kariery, wolisz nie pozostawiać niczego przypadkowi i chcesz pomimo opinii większości znaleźć pracę, która oprócz odpowiednich zarobków da Ci też satysfakcję i możliwość dalszego rozwoju – moja książka jest właśnie dla Ciebie.

 

Jeżeli jednak zależy Ci jedynie na znalezieniu jakiejkolwiek pracy, uważasz, że pracownik nie ma na nic wpływu i pracę można znaleźć jedynie „po znajomości” – tym bardziej powinieneś przeczytać moją książkę aby zobaczyć jak bardzo możesz mijać się z prawdą i zacząć od… zmiany własnych przekonań.

Życzę Ci owocnej lektury.

Pozdrawiam,

Angelika Śniegocka

P.S. Poniżej załączam link do strony z opisem książki:

Coaching Kariery czyli Jak W Końcu Zdobyć Dobrą Pracę i Zacząć Dobrze Zarabiać

 


Zaproszenie do Akademii Bogatego Człowieka


Zapraszam Cię do Akademii Bogatego CzłowiekaSkoro dotarłeś aż tutaj, zapraszam Cię do dokonania jeszcze jednego odkrycia. Za chwilę (jeszcze przed oficjalną premierą) otrzymasz link do naszego najnowszego projektu. Dzięki niemu znajdziesz odpowiedzi na pytania: jak mądrzej zarabiać, jak zdobyć lepszą pracę, jak awansować i dostać podwyżkę, jak odkryć i zrealizować własne pomysły na biznes, jak monetyzować swoją wiedzę, jak zacząć skutecznie inwestować i zarządzać zarobionymi pieniędzmi i co najważniejsze: jak prowadzić bogate życie.
Akademia Bogatego Człowieka, bo o niej piszę, to społeczność pozytywnych ludzi, którzy wierzą, że prowadzenie bogatego życia to wynik decyzji i konsekwentnego działania, a nie tylko ilości zarabianych pieniędzy. Ponieważ czytasz mojego bloga, z pewnością zależy Ci na tym aby więcej zarabiać, znaleźć pomysł na dochodowy biznes, zacząć inwestować i cieszyć się bogatym życiem.
W Akademii Bogatego Człowieka premiujemy ludzi potrafiących się zaangażować i podejmować szybkie decyzję. Dlatego też zapisz się na listę informacyjną AKADEMII BOGATEGO CZŁOWIEKA, jeszcze przed jej oficjalna premierą.

Tak, jestem zainteresowany Akademią Bogatego Człowieka


One thought on “::. Coaching Kariery – Premiera najnowszej książki Angeliki Śniegockiej

Dodaj komentarz

Pobierz Bezpłatny Kurs Na Temat Skutecznej Rekrutacji i...Daj Się Dobrze Zatrudnić

Email:
Imię:
Zgadzam się z polityką prywatnościGwarantuję Ci 100% prywatności. Wiadomości ode mnie otrzymuje już ponad 6700 osób.


* otrzymasz również dostęp do Biuletynu Dyrektora Personalnego oraz nagrań audio na temat budowania kariery