::. Brak feedbacku po rozmowie

Dostaję często maile od Was z pytaniem „a co jeśli firma nie kontaktuje się w wyznaczonym czasie?”.  Nie zakładaj wtedy najgorszego.

Powody, dla których nikt nie oddzwania po wywiadzie rzadko – prawie nigdy –mają coś wspólnego z Twoją osobą. Ktoś z rekrutujących zachorował, ktoś inny jest potem na delegacji, pojawiły się zmiany organizacyjne w firmie i już nikt nie wie pod kogo ma podlegać to stanowisko… dziesiątki powodów, na które nie masz wpływu a które nic nie mają wspólnego z Twoją osobą.

Po upływie terminu, w którym miałeś otrzymać informację zwrotną, na pewno warto zadzwonić z pytaniem, czy decyzja została już podjęta.  Ale jeśli otrzymasz wymijającą odpowiedź, przyjmij to z pokorą. Mogło się zdarzyć, że w firmie zaszły na tyle duże zmiany, że proces rekrutacji został wstrzymany albo nikt nie wie kiedy zostanie podjęta decyzja – i to dalej nie ma nic wspólnego z Twoją osobą. Przejdź nad tym do porządku dziennego i szukaj pracy w innym miejscu.


Zaproszenie do Akademii Bogatego Człowieka


Zapraszam Cię do Akademii Bogatego CzłowiekaSkoro dotarłeś aż tutaj, zapraszam Cię do dokonania jeszcze jednego odkrycia. Za chwilę (jeszcze przed oficjalną premierą) otrzymasz link do naszego najnowszego projektu. Dzięki niemu znajdziesz odpowiedzi na pytania: jak mądrzej zarabiać, jak zdobyć lepszą pracę, jak awansować i dostać podwyżkę, jak odkryć i zrealizować własne pomysły na biznes, jak monetyzować swoją wiedzę, jak zacząć skutecznie inwestować i zarządzać zarobionymi pieniędzmi i co najważniejsze: jak prowadzić bogate życie.
Akademia Bogatego Człowieka, bo o niej piszę, to społeczność pozytywnych ludzi, którzy wierzą, że prowadzenie bogatego życia to wynik decyzji i konsekwentnego działania, a nie tylko ilości zarabianych pieniędzy. Ponieważ czytasz mojego bloga, z pewnością zależy Ci na tym aby więcej zarabiać, znaleźć pomysł na dochodowy biznes, zacząć inwestować i cieszyć się bogatym życiem.
W Akademii Bogatego Człowieka premiujemy ludzi potrafiących się zaangażować i podejmować szybkie decyzję. Dlatego też zapisz się na listę informacyjną AKADEMII BOGATEGO CZŁOWIEKA, jeszcze przed jej oficjalna premierą.

Tak, jestem zainteresowany Akademią Bogatego Człowieka


One thought on “::. Brak feedbacku po rozmowie

  • at
    Permalink

    To czekanie jest najgorsze. Z drugiej strony daje nadzieję na to, że kiedyś telefon zadzwoni albo mail nadejdzie… tylko co jeśli nie zadzwonią, nie wyślą maila? Szukać winy w sobie – swoim CV – i poprawiać czy wysyłać dalej i czekać?

    Reply

Dodaj komentarz

Pobierz Bezpłatny Kurs Na Temat Skutecznej Rekrutacji i...Daj Się Dobrze Zatrudnić

Email:
Imię:
Zgadzam się z polityką prywatnościGwarantuję Ci 100% prywatności. Wiadomości ode mnie otrzymuje już ponad 6700 osób.


* otrzymasz również dostęp do Biuletynu Dyrektora Personalnego oraz nagrań audio na temat budowania kariery