::. Bez studiów i prawa jazdy

Otrzymałam pytanie od Gabrysi, która pisze:

„…zastanawiam się na jakich zasadach jest to szkolenie [mój przypis: chodzi o kurs „Jak dać się dobrze zatrudnić?”] a druga sprawa czy osoba nie studiująca, nie mająca studiów ani prawa jazdy może się jakoś zatrudnić?”

Jeśli chodzi o kurs, to dostaje się go w formie kolejnych części na emaila. Mówi o poszczególnych krokach przygotowujących do rozmowy o pracę. Wystarczy zastosować zawarte w nim wskazówki, by wielokrotnie zwiększyć swoje szanse na rozmowie rekrutacyjnej.

Odpowiadając na Twoje pytanie – bez studiów i prawa jazdy oczywiście można się zatrudnić, jeśli tylko nie stara się o pracę…gdzie studia i prawo jazdy są wymagane. Jest wiele stanowisk na których te wymagania nie są niezbędne.

Na mojej stronie jest cała masa porad dla kandydatów starających się o pracę. Choć oczywiście cudotwórcą nie jestem i miejsc pracy tam gdzie ich nie ma nie stworzę.

To co mogę zrobić i na co mam wpływ, to pomóc kandydatom dobrze przygotować się na spotkanie z rynkiem pracy i promować proaktywną postawę wobec życia i swojej kariery.

Zapraszam więc do uczenia się od innych i siebie nawzajem.

Skorzystaj z wyjątkowej okazji


"Rozmowa kwalifikacyjna, O czym nie wiedzą kandydaci do pracy, czyli sekrety rekrutujących ", wydanie drugie - Angelika Śniegocka - Wydawnictwo Helion
Zamów egzemplarz autorski książki z autografem i bonem rabatowym na sesje coachingu kariery z autorką
Tylko przez krótki czas, możesz stać się właścicielem autorskiego egzemplarza mojej książki, wraz ze spersonalizowanym autografem, bezpłatną wysyłką na terenie Polski i bonem w wysokości 100 zł na sesje coachingu kariery ze mną.

Dodaj komentarz