::. Bez studiów i prawa jazdy

Otrzymałam pytanie od Gabrysi, która pisze:

„…zastanawiam się na jakich zasadach jest to szkolenie [mój przypis: chodzi o kurs „Jak dać się dobrze zatrudnić?”] a druga sprawa czy osoba nie studiująca, nie mająca studiów ani prawa jazdy może się jakoś zatrudnić?”

Jeśli chodzi o kurs, to dostaje się go w formie kolejnych części na emaila. Mówi o poszczególnych krokach przygotowujących do rozmowy o pracę. Wystarczy zastosować zawarte w nim wskazówki, by wielokrotnie zwiększyć swoje szanse na rozmowie rekrutacyjnej.

Odpowiadając na Twoje pytanie – bez studiów i prawa jazdy oczywiście można się zatrudnić, jeśli tylko nie stara się o pracę…gdzie studia i prawo jazdy są wymagane. Jest wiele stanowisk na których te wymagania nie są niezbędne.

Na mojej stronie jest cała masa porad dla kandydatów starających się o pracę. Choć oczywiście cudotwórcą nie jestem i miejsc pracy tam gdzie ich nie ma nie stworzę.

To co mogę zrobić i na co mam wpływ, to pomóc kandydatom dobrze przygotować się na spotkanie z rynkiem pracy i promować proaktywną postawę wobec życia i swojej kariery.

Zapraszam więc do uczenia się od innych i siebie nawzajem.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.