::. Aplikacja do pracy – PDF czy DOC?

www.RozmowaRekrutacyjna.plKrótkie pytanie, jakie otrzymałam dzisiejszą pocztą elektroniczną: czy polecam wysyłanie aplikacji w formacie PDF czy DOC?

Zdecydowanie polecam PDF. Co przemawia za tym formatem?

 1. program można ściągnąć za darmo, więc każdy go ma
 2. nie ma problemu z otwarciem dokumentów zapisanych w nowszych wersjach, bo można je pobrać
 3. życiorys otwarty na jakimkolwiek komputerze zawsze wygląda tak samo, jest elegancki, czytelny i dobrze sformatowany

 

I ten trzeci argument  jest najważniejszą korzyścią kandydata, którą odnosi on korzystając z formatu PDF.


Zaproszenie do Akademii Bogatego Człowieka


Zapraszam Cię do Akademii Bogatego CzłowiekaSkoro dotarłeś aż tutaj, zapraszam Cię do dokonania jeszcze jednego odkrycia. Za chwilę (jeszcze przed oficjalną premierą) otrzymasz link do naszego najnowszego projektu. Dzięki niemu znajdziesz odpowiedzi na pytania: jak mądrzej zarabiać, jak zdobyć lepszą pracę, jak awansować i dostać podwyżkę, jak odkryć i zrealizować własne pomysły na biznes, jak monetyzować swoją wiedzę, jak zacząć skutecznie inwestować i zarządzać zarobionymi pieniędzmi i co najważniejsze: jak prowadzić bogate życie.
Akademia Bogatego Człowieka, bo o niej piszę, to społeczność pozytywnych ludzi, którzy wierzą, że prowadzenie bogatego życia to wynik decyzji i konsekwentnego działania, a nie tylko ilości zarabianych pieniędzy. Ponieważ czytasz mojego bloga, z pewnością zależy Ci na tym aby więcej zarabiać, znaleźć pomysł na dochodowy biznes, zacząć inwestować i cieszyć się bogatym życiem.
W Akademii Bogatego Człowieka premiujemy ludzi potrafiących się zaangażować i podejmować szybkie decyzję. Dlatego też zapisz się na listę informacyjną AKADEMII BOGATEGO CZŁOWIEKA, jeszcze przed jej oficjalna premierą.

Tak, jestem zainteresowany Akademią Bogatego Człowieka


3 thoughts on “::. Aplikacja do pracy – PDF czy DOC?

 • at
  Permalink

  prosze o pomoc
  gdzie znajdę darmowy program PDF aplikacji do pracy /cv/
  dziękuję
  mb

  Reply
  • at
   Permalink

   Darmowa aplikacja Open Office ma wbudowany moduł generowania PDF. Innym rozwiązaniem jest ściągnięcie darmowego programu do PDF-ów Bullzip Creator – instaluje się go jako drukarkę i wybiera zamiast drukarki – wtedy generuje PDF. Polecam.

   Reply
 • at
  Permalink

  Można również zainstalować dodatek do MS Office 2007, który umożliwia zapisywanie plików w formacie PDF. Jest bardzo łatwy w obsłudze, wystarczy tylko wybrać opcję „zapisz jako PDF” podczas zapisywania pliku.
  Z programu Bullzip Creator nie miałem okazji korzystać, więc nie znam jego możliwości. Niemniej uważam, że najlepiej mieć wszystko w jednym (po co się rozdrabniać na kilka aplikacji). Ja polecam MS Office, ewentualnie Open Office (chociaż nie lubię w nim pracować).

  Reply

Dodaj komentarz

Pobierz Bezpłatny Kurs Na Temat Skutecznej Rekrutacji i...Daj Się Dobrze Zatrudnić

Email:
Imię:
Zgadzam się z polityką prywatnościGwarantuję Ci 100% prywatności. Wiadomości ode mnie otrzymuje już ponad 6700 osób.


* otrzymasz również dostęp do Biuletynu Dyrektora Personalnego oraz nagrań audio na temat budowania kariery